Jedenáctého listopadu krátce před 22. hodinou se ve Vsetínské nemocnici při sedmistém letošním porodu narodila mamince Barboře Juřicové dvojčata Eliáš Josef a Miriam Marta. „Maminka k nám přijela z Nedašovy Lhoty rodit už podruhé. Vsetínskou porodnici si vybrala na základě doporučení a u předcházejícího porodu i nyní byla spokojena," prozradila mluvčí Vsetínské nemocnice Lenka Plačková.

Dodala, že rodičce byl oporou i tatínek dětí Jakub. Doma na dvojčata, která budou mít v rodném listě plno jedniček, čekají ještě dvě další sestřičky.

Ke konci letošního října měla Vsetínská nemocnice celkem 683 porodů, což je o 73 více než ve stejném období před rokem. Za celý loňský rok se ve zdejší porodnici odehrálo celkem 742 porodů.

Sledujeme Nově narozená miminka na ValašskuPokud vás, maminky, nezastihl náš redakční fotograf v porodnici, nebo jste se z nějakého důvodu nechtěly fotografovat, nic není ztraceno! Teď, v klidu domova, udělejte hezkou společnou fotku s vaším miminkem a zašlete nám ji na redakce.valassky@denik.cz a my ji rádi zveřejníme!