Rožnov pod Radhoštěm žil tradičním Všesvatským jarmarkem. „Chodíme na tento trh už několik let. Nakoupíme něco na Dušičky, první dárky na Vánoce a taky nějaké ty dobroty. Zejména uzeniny a sýry," svěřil se s pohárkem čehosi na zahřátí v ruce místní obyvatel Dušan Pavlica. Víkendový rožnovský Všesvatský jarmark však nepatřil pouze nakupování. Po oba dny mnozí návštěvníci sledovali na náměstí také bohatý kulturní program.

„Já jsem si přijela poslechnout rockovou kapelu Faunus," svěřila se v pátek v podvečer čtyřiadvacetiletá Lenka Kamencová z Valašského Meziříčí. Rožnovským Masarykovým náměstím však nezněl jenom rock. Místo dostala i cimbálová muzika, dechovka a další hudební žánry. „Všesvatský jarmark v Rožnově má svoji zvláštní atmosféru. Je to příjemná akce spojená se setkáváním se s přáteli. Taková předzvěst blížících se vánočních svátků," usmála se Jana Davidová z Mořkova.

O zábavu neměli nouzi ani nejmenší návštěvníci jarmarku. Malý řetízkový kolotoč, výtvarná dílna a další atrakce nenechaly děti odpočinout.