„Vystupovali u nás už loni a protože měli obrovský úspěch, rozhodli jsme se je pozvat i letos," přiblížila Alena Vašutová z pořádajícího Sdružení pro rozvoj Soláně.Novoroční koncert ve Zvonici na Soláni

Stovka posluchačů si vychutnala písně Gershwina, Bernsteina, Webbera, Weisse nebo Maláska.

„Bylo to krásné, koncert se opravdu povedl. Škoda, že netrval déle, uteklo to strašně rychle," řekla Ladislava Adamcová ze Vsetína.

„Skoro jsem nedýchala a myslím, že podobně na tom byli i ostatní. Nedivím se, že zpěváci sklidili takové ovace. Pokud přijedou i příští rok, určitě si na ně zase zajdu," usmála se Karin Chlebounová z Rožnova pod Radhoštěm.

Pavlína Senić je mladá česká sopranistka, která již několik let působí ve Státní opeře Praha. Patří k výrazným talentům své generace. Svědčí o tom několik prestižních ocenění, která získala na mezinárodních pěveckých soutěžích například v Itálii nebo v Německu, ale i řada divadelních rolí.

Josef Štágr je herec a zpěvák, který účinkoval v řadě muzikálů uváděných v Praze (West Side Story, Les Misérables, Jesus Christ Superstar, Evita, Romeo a Julie, Miss Saigon).

Po studiích vystupoval jako zpěvák a hudebník v doprovodných kapelách mnoha interpretů naší populární hudby.