Mišíkovi příznivci zaplnili speciálně upravené stupňovité hlediště v malém sále kulturáku doslova do posledního místa. „Přišlo na dvě stě lidí,“ pochvalovala si produkční Domu kultury Eva Hennelová.

Natěšené publikum nejprve na správnou notu naladila známá kapela Symbioza v čele s frontmanem Jindřichem Kosem. Divákům muzikanti naservírovali zhruba čtyřicetiminutovou porci písní ze svého repertoáru.

Po krátké pauze, nutné k obměně pódiového aparátu a lehkému dozvučení, pak před diváky usedl Vladimír Mišík a během několika okamžiků dokázal, že stále patří na špičku české bigbítové scény.

Publikum tleskalo písním z poslední Mišíkovi desky, dočkalo se ale také legendárních hitů jako Sluneční hrob či Variace na renesanční téma. „Vladimír Mišík je pro nás doma takovou rodinnou záležitostí, dneska je skvělý,“ svěřila se při koncertě posluchačka Katka z Hornolidečska.

S podobnými pocity odcházeli v pátek z Domu kultury také další diváci. „Výborný koncert. A to nejen Vladimíra Mišíka. Skvělá byla také předkapela Symbioza. Dosud jsem je neslyšel a příjemně mě překvapili,“ pochválil Zdeněk ze Vsetína.

O tom, že se koncert opravdu líbil, svědčí také vzkaz, který po jeho skončení zanechal v diskusním fóru na internetových stránkách Vladimíra Mišíka posluchač Honza. „Díky za skvělý koncert ve Vsetíně, plný kvalitního, upřímného a poctivého muzikantství. Ať Vám to i dál tak skvěle hraje a přeju hodně zdraví a dalších hudebních nápadů.“