Ples nabídne hudbu ke společenským tancům, kterou budou střídat romské svižné melodie. Parket velkého sálu Domu kultury ve Vsetíně bude pro návštěvníky připravený v sobotu 10. února od 20 hodin.

„Na plese je vítaný každý bez rozdílu věku, kulturních kořenů či tělesných handicapů. Jako na většině plesů, i zde se mohou návštěvníci těšit na předtančení, soutěž v tanci, losování výherních vstupenek i půlnoční překvapení, ale také na to, čím je tento ples jedinečný – na příjemnou atmosféru napříč kulturami,“ zve za jednoho z organizátorů plesu Petra Vaňková z Domu kultury Vsetín.

Oblíbeným bodem programu plesu je taneční soutěž. Zapojit se může každý, kdo chce předvést, jak soutěžní tanec zvládl. Výkony soutěžních párů ohodnotí odborná porota a pro tři nejlepší budou připravené věcné ceny. „Letos padla volba na tanec tango. Před samotnou soutěží si mohou zájemci tanec nacvičit s tanečními mistry,“ uvedla Marta Vodáková z pořádající Diakonie Vsetín.

Nedílnou součástí plesů je také odpovídající nabídka občerstvení pro hosty. Ve vsetínském Domě kultury tomu v sobotu nebude jinak. Občerstvení přítomným nabídne zdejší restaurace i vinotéka. Cena vstupenky je 200 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji v kině Vatra ve Vsetíně nebo v den konání plesu ve foyer Domu kultury Vsetín (hlavní vstup).

Pořadateli plesu SPOLEČNĚ jsou Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Diakonie Vsetín, Domov Jitka a Dům kultury Vsetín. K mediálním partnerům patří Valašský deník.

Ples Společně ve Vsetíně.Zdroj: archiv pořadatelů