Pak před porotou, ve které seděli také Marta Jandová, nebo Jaro Slávik, zazpívali písničku Jirkova Svačina. A měli úspěch.

„K výsledkům se nemůžeme vyjadřovat, protože jsme vázaní mlčenlivostí. Všechno se dozví diváci v televizním vysílání v září,“ řekl jeden z vedoucích kapely Pavel Bartoň.

Redakce Deníku má ale k dispozici neoficiální informace, podle kterých muzikanti z Valašska zabodovali a dostali od poroty čtyřikrát ano. Mají tak velkou šanci postoupit mezi deset nejlepších.

Mladí hudebníci a zpěvačky byli nadšení z celého dne.

„Bylo to vážně super. Překvapil mě Jaro Slávik a vůbec celé prostředí. Snažili jsme se neudělat chybu a pobavit porotu i publikum v plném sále,“ popsal své zážitky basák Honzík Gerža.
Trému ani nepociťoval.

„Něco málo bylo, ale máme za sebou už osmdesát koncertů, tak jsme si to spíše užívali,“ dodal tónem ostříleného muzikanta mladý basák.

Bubenici Lucce Haničákové to ani den po příjezdu domů nedocházelo.

„Furt to ještě zpracovávám. Nemůžu uvěřit, že jsme tam byli,“ popsala Lucka.

Byla spokojená s přátelskou atmosférou, milou produkcí i vtipnými porotci.

Vystoupení se podle ní povedlo a byla to hlavně obrovská zkušenost.

„Třeba nám to něco přinese, až nás uvidí na podzim v televizi. Někdo si nás všimne a možná nám přibydou i koncerty,“ hledala výhody hráčka na bicí.

Kapela Docela je složená z mladých muzikantů a zpěvaček. Průměrný věk je třináct let.

Hrají populární popové a rockové písničky českých i zahraničních interpretů. V Bratislavě zahráli a zazpívali písničku Jirkova Svačina, k níž napsala text jedna z maminek mladých talentů Ivana Kašparová.