Posluchači se ale mohou těšit také na kapely Vocode, Pavel Tabásek a Partyja, Stráníci, Dareband, Sova Slamák, Sasaband. „Ze Slovenska každoročně přijíždí skupina Jasoň, jejíž členové byli jedněmi ze zakladatelů Amfolkfestu. Po večerním vystoupení hlavního hosta Tomáše Kočka a Orchestru čeká na všechny návštěvníky oblíbený country bál v podání kapely Gympleři,“ prozradila organizátorka festivalu Eva Rohlenová. Hudební tóny se Pulčínem začnou linout přesně v pravé poledne.

Jana Krystyníková z památníku A. Strnadla v Novém Hrozenkově zve návštěvníky na výstavu obrazů akademického malíře Luďka Majera.
Majerovy litografie lákají

Výběr kapel hraje podle Evy Rohlenové klíčovou roli pro každý festival, avšak jedinečnost Amfolkfestu se pojí i s nádhernou krajinou Pulčínských skal a přátelskou až rodinou atmosférou. „Genius loci tohoto místa dává festivalu zvláštního ducha, kterého nelze ničím nahradit. Můžeme ho jen doplnit přátelským přístupem pořadatelů a dobrou náladou. Ta na festivalu naštěstí nechybí za jakéhokoli počasí,“ ujistila hlavní pořadatelka.

Čtveřice fotografů otevřela výstavu svých děl. František Novotný Jan Hrubý Bedřich Randýsek a Vladimír Březovský otevřeli ve čtvrtek 13. července 2017 výstavu s názvem Léto s Foto Q.
Skupina Foto Q vystavuje v galerii V Poschodí

Díky festivalu každoročně narůstá počet obyvatel Pulčína z původních asi devadesáti lidí až na čtyřnásobek. Hudebnímu dění jsou vyhrazené rekonstruované prostory místního Informačního centra a přilehlá zahrada. Nenudí se ani děti, pro které zajišťuje program vsetínské Rodinné a mateřské centrum. „Stanování je možné na tábořišti u skal, v areálu restaurace Stodola, nebo blíže k centru dění na louce u restaurace U Williho. V blízkosti této restaurace je zajištěno i parkování pro festivalové návštěvníky,“ doplnila Rohlenová.