sobota 4. září na Velkém náměstí v Kroměříži

Program

VELKÉ NÁMĚSTÍ

8,00 hod: Jarmark lidových řemesel, přehlídka zemědělské techniky, prezentace Celostátní sítě pro venkov a jejich partnerů ve Zlínském kraji.
10,00 hod: DOŽÍNKOVÝ PRŮVOD: Tovačovského, 1.máje, Masarykovo nám.,Kovářská ul., Velké náměstí
11,00 hod: SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ: předání dožínkového věnce hospodáři

Vystoupení folklorních souborů a muzik Zlínského kraje
11,30 hod: Hanácká beseda Kojetín
11,40 hod: Malý Hanáček,MŠ Kolárova Kroměříž
11,50 hod: Omladinka Martinice
12,05 hod: Včelaran Uherské Hradiště
12,15 hod: Hulíňáček Hulín
12,25 hod: Hlahol Mysločovice
12,35 hod: Vsacánek Vsetín a cimbálová muzika Martina Filáka
12,50 hod: Moravan Domu kultury Kroměříž
13,00 hod: Včelaran Uherské Hradiště
13,10 hod: Zrníčko TYMY Všetuly
13,25 hod: Ječmínek Chropyně
13,35 hod: Liptov Ružomberok
13,50 hod: Ječmínek Mysločovice
14,05 hod: Rozmarýnek při ZŠ Slovan Kroměříž
14,15 hod: Hanácká beseda Kojetín
14,30 hod: Omladina Martinice
14,45 hod: Cimbálová muzika Valášek Zlín
15,00 hod: Liptov Ružomberok
15,30 hod: dechová hudba Zdounečanka
16,10 hod: dechová hudba Hulívané
18,00 hod: ZLATÉ HUSLE A SOLISTI LÚČNICE

13,00 hod – 16,00 hod:
Arcibiskupský zámek – nádvoří

REGIONÁLNÍ VÝROBEK ZLÍNSKÉHO KRAJE – prezentace a prodej regionálních potravin Zlínského kraje,k poslechu cimbálová muzika Dubina

Program při nepříznivém počasí

DŮM KULTURY

8,00 hod: Jarmark lidových řemesel, přehlídka zemědělské techniky – Velké náměstí
10,00 hod: SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ: předání dožínkového věnce hospodáři

Vystoupení folklorních souborů a muzik Zlínského kraje
10,30 hod: Hanácká beseda Kojetín
10,40 hod: Malý Hanáček,MŠ Kolárova Kroměříž
10,50 hod: Omladinka Martinice
11,00 hod: Včelaran Uherské Hradiště
11,10 hod: Hulíňáček Hulín
11,20 hod: Hlahol Mysločovice
11,30 hod: Vsacánek Vsetín a cimbálová muzika Martina Filáka
11,45 hod: Moravan Domu kultury Kroměříž
11,55 hod: Zrníčko TYMY Všetuly
12,05 hod: Včelaran Uherské Hradiště
12,30 hod: dechový orchestr Zdounečanka
13,00 hod: dechová hudba Hulívané, hrají k poslechu ve vestibulu Domu kultury
13,35 hod: Ječmínek Chropyně
13,45 hod: Liptov Ružomberok
14,00 hod: Ječmínek Mysločovice
14,15 hod: Rozmarýnek při ZŠ Slovan Kroměříž
14,25 hod: Hanácká beseda Kojetín
14,40 hod: Omladina Martinice
14,55 hod: Cimbálová muzika Valášek Zlín
15,10 hod: Liptov Ružomberok
18,00 hod: ZLATÉ HUSLE A SOLISTI LÚČNICE

13,00hod – 16,00 hod:
Arcibiskupský zámek – nádvoří

REGIONÁLNÍ VÝROBEK ZLÍNSKÉHO KRAJE – prezentace a prodej regionálních potravin Zlínského kraje,k poslechu cimbálová muzika Dubina