„Po úspěchu v minulých dvou letech, kdy beznadějně vyprodávali téměř všechna svá vystoupení, se k nám do Rožnova vracejí s megakoncertem Vzácné setkání Honzy a Františka Nedvědů,“ dodává za agenturu Pragokoncert David Mlčoch.

Návštěvníci koncertu se mohou těšit na protřelé fláky, které si zpívali snad všichni jako malí i velcí u táboráku, jako jsou Stánky, Ptáčata, Frankie Dlouhán, Na kameni kámen a spousta dalších.

Na samých počátcích založili bratři Nedvědové kapelu Toronto, která byla později přejmenována na Brontosaury, a společně vystupovali i ve skupině Spirituál kvintet. Později se však dali každý na sólovou dráhu.

V roce 1996 vystoupili společně na pražském Strahově, kde slavil Honza Nedvěd megakoncertem své padesáté narozeniny a kam přišlo neuvěřitelných 75 tisíc diváků.

„A protože je dnes velká vzácnost vidět tyto bratry hrát a zpívat ve stejnou dobu a na stejném pódiu, neměli byste si nechat tento jedinečný koncert ujít,“ láká David Mlčoch.

Bratři František a Jan Nedvědové pro návštěvníky společně zahrají a zazpívají již v úterý 2. srpna od 19 hodin v Amfiteátru na Stráni v Rožnově.

ZUZANA MOLKOVÁ