Policie v sobotu odpoledne vyjížděla do jednoho z otrokovických bytů v lokalitě u nádraží. Zhruba čtyřicetiletá žena tady napadla nožem svého druha, který na následky zranění na místě zemřel.

Soužití na ostří nože

Soužití dvojice sousedé popsali jako problémové. Zásadní roli v jejich vztahu hrál alkohol. „On chvilku pracoval, chvilku ne, ale ona nedělala vůbec a vodila si domů kamarády,“ popsal jeden z mužů, který žije v sousedství.

Žena byla ´veselá´

Obětí je zhruba pětapadesátiletý muž, zadržená žena má kolem čtyřicítky. „Byla taková veselá, to se mu nelíbilo a hádali se,“ doplnil soused. „To je tady pořád nějaké veselo, křik a tak,“ reagovala starší žena.

„Případ jsme kvalifikovali jako vraždu,“ informovala policie Zlínského kraje.

Bezprostředně po spáchání skutku policie ženu zadržela.

„V neděli v odpoledních hodinách krajští kriminalisté ženu obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy a v pondělí podali státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí do vazby obviněné. Ženě za vraždu hrozí deset až osmnáct let vězení,“ doplnila policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

close Policie zapečetila dveře otrokovického bytu, v němž se stala vražda. info Zdroj: Deník/Petra Procházková zoom_in Policie zapečetila dveře otrokovického bytu, v němž se stala vražda.

Vybrali jsme pro vás: