ŠUMPERK – VSETÍN 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)

Konečný stav série: 3:2

Hokejisté Vsetína jeli do Šumperka s odhodláním pokusit se překvapit favorita série a vítěze základní části stejně, jako v prvním dílu série. Tentokrát to ovšem bylo od začátku všechno špatně.

Už po 26 vteřinách Draci vedli a hned v 65. vteřině přidali druhou branku. Když ještě v 11. minutě padl do sítě Vsetína další gól a ve 14. minutě dokonce další, už čtvrtý, odjel brankář Plšek předčasně na střídačku. Pátý zápas, který měl být bitvou o všechno, tak skončil prakticky už po první třetině.

Hokejisté Šumperka tak dokonali obrat v sérii, ve které prohrávali už 0:2. Ve finále se utkají na tři vítězné zápasy s Orlovou o postup do baráže o první ligu. Pro oba valašské celky – Vsetín a Valašské Meziříčí – tak sezona skončila shodně v semifinále play off.

Branky a nahrávky: 1. Hulva (Brunec, Ambruz), 2. Drábek, 11. Holík (Duba), 14. Hegegy (Brunec), 31. Domian (Drábek, Novosad), 54. Sedlák (Brunec), 58. Meluzín (Rozum). Rozhodčí: Jeřábek. Diváci: 2900.

Vsetín: Plšek (14. Hromada) – Rajnoha, Černý, Matula, Šimek, Šenkeřík, Zavrtálek, Haschka – Mikeš, Štraub, Tesařík – Gergela, Klabačka, Vaněk – Podešva, Hrňa, Ašer – Plachtovič, Martyčák. Gajdošík.