T. BRNO – VSETÍN 2:7 (1:5, 0:1, 1:1)

Robe rozhodlo o osudu zápasu již v první třetině, kdy vedlo od první minuty zápasu. Ve zbytku času Valaši kontrolovali svůj náskok a domácí v samém závěru jen korigovali jejich výhru rozdílem třídy.

Branky a nahrávky: 15. P. Brzobohatý (Florek), 59. Stehlík (Bustin, Kaluža) – 1. Kolařík (Zúbek, Ostrčil), 13. Kajaba (Mojžíš, Čuřík), 14. Vávra (Zúbek, Kolařík), 18. Kolařík (Vávra), 19. Žák (Čuřík), 28. Vrba (Kolařík, Vávra), 57. Ostrčil (Čuřík). Vsetín: Hromada – Janáček, Vrba, Ostrčil, Stuchlík, Žák, Mojžíš, Hryciow, Weintritt – Pokorný, Šilhavý, Čech, Vávra, Zúbek, Kolařík, Kajaba, Finsterle, Čuřík, Daněk, Hořanský, Kucharczyk.

HODONÍN – VAL. MEZIŘÍČÍ 6:2 (2:0, 2:2, 2:0)

Bobrům nevyšly nástupy do třetin a z kraje druhé prohrávali již 0:4. Po trefách Dvořáka a Fojtíka se sice dostali zpět do utkání, ale domácí stvrdili svůj úspěch v posledních deseti minutách.

Branky a nahrávky: 2. Vaněk (Vrána), 13. Vrána (Matula, Kuba), 22. Vrána (Matula, Miklík), 22. Kadlec (Peš, Jurča), 51. Charvát (Vrána, Pokorný), 55. Vrána (Matula, Vaněk) – 23. Dvořák (Fojtík, Nedbálek), 37. Fojtík (Dvořák, Brunec). Val. Meziříčí: Čáp – Chroboček, Mikel, Nedbálek, Štědrý, Vydra, Váňa, Báchor – Kubo, Fojtík, Kývala – Martiník, Podešva, Pořický – Studený, Baroš, Brunec – Dvořák, Varga D., Varga M.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Nový Jičín – HK Opava 4:2 (0:0, 1:1, 3:1), Poruba – Šumperk 7:5 (3:1, 1:2, 3:2).(spo)

1. Poruba 12 9 0 3 0 64:32 30
2. Vsetín 10 9 0 0 1 54:25 27
3. Hodonín 12 6 1 0 5 49:44 20
4. Šumperk 10 5 1 0 4 40:36 17
5. Opava 12 5 0 1 6 34:44 16
6. Kopřivnice 11 4 1 1 5 47:49 15
7. Valašské Meziříčí 12 3 0 1 8 35:46 10
8. Nový Jičín 11 3 0 0 8 29:45 9