Lukáš Volf předvedl drzý průnik podél mantinelu až před branku, propasíroval puk na číhajícího Březinu a ten zblízka, a nejspíš i s přispěním lehké teče obránce, poslal puk nad gólmanovo rameno.

Valaši tak před vlastním publikem uspěli i s posledním přípravném utkání před startem sezony. Svěřenci trenérů Dopity a Jenáčka se ovšem proti Porubě pořádně nadřeli.

Vsetínští hokejisté sice po brankách Procházky a Doktora dvakrát vedli, ale celek z Ostravy pokaždé dokázal skóre srovnat. Nejprve domácího brankáře Gábu překonal Zdeněk, v 55. minutě poslal utkání do prodloužení Pastor.

Šťastnější nakonec byli Valaši. Triumf jim vystřelil Březina.

VHK Robe Vsetín - HC RT TORAX Poruba 2011 3:2 po prodloužení (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Tůma (Procházka, Ondračka), 32. Doktor (Vítek, Holomek), 62. Březina (Volf) – 11. Zdeněk (Svačina, Rudl), 55. Pastor (Hlinka). Rozhodčí: Kovařčík, Vaněk – Hradil, Novák. Diváci: 1790.

Vsetín: Gába (Bláha) – Dudáš, Hryciow, Jeřábek, Holomek, Ondračka, Teper, Slováček – Vítek, Doktor, Šilhavý, Hořanský, Dostálek, Karafiát, Rehuš, Volf, Tůma, Jonák, Procházka, Březina.

Porub: Foltán (Kůdela) – Pastor, Dluhoš, Dundáček, Urbanec, Husák, Hrdinka, Rudl – Kanko, Nejezchleb, Hlinka, Hudeček, Zdeněk, Gřeš, Obdržálek, Svačina, Jáchym, Toman, Sikora, Káňa.