Rotace ve vsetínském brankovišti pokračovala, v Chrudimi dostal přednost Romančík. Dědek s Matějčkem si poté vyměnili role ve druhé, respektive čtvrté útočné formaci.

Oba mančafty si v úvodu vypracovaly příležitosti ke skórování, největší na straně domácích měl Herčík, který nastřelil tyč. Hosté naopak gól vstřelili, nahození Larsena šikovně tečoval Rob. Pardubice okamžitě mohly srovnat, proti však byl Romančík. Vsetín v přesilové hře šel do dvougólového vedení, střelu Hrni dostal za záda Honzíka Kern.

Vsetínské hokejisty v první polovině druhé třetiny držel Romančík, slovenský gólman znemožnil všechny pokusy soupeře. Domácím se přesto v závěru utkání podařilo vyrovnat. V čase 55:23 nejprve snížili, po velkém tlaku nakonec dali na 2:2, minutu a tři čtvrtě před koncem se o to v početní převaze postaral Mikyska.

V prodloužení gól nepadl, šlo se do samostatných nájezdů. Domácí v nich byli šťastnější, nakonec získali o bod navíc.

Chance liga, 46. kolo

HC Dynamo Pardubice B – VHK ROBE Vsetín 3:2 sn (0:2, 2:0, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 56. Rákos (Zdráhal), 59. J. Mikyska (Rákos). Roz. nájezd Žalčík – 10. Rob (Larsen), 15. Kern (Hrňa).

Střely na branku: 28:30. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1: Rozhodčí: Skopal, Valenta – Teršíp, Augusta. Diváci: 467.

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal, Tvrdík, Chabada, Nedbal, Kaštánek, Hrádek, M. Kubíček – Kaplan, Kaut (C), Hrníčko – Urban, J. Mikyska, Pochobradský – Herčík, Rákos (A), Žálčík (A) – Pavlata, Zeman, Rouha.

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Smetana (A), Š. Jenáček, Staněk, Teper, Hryciow, Larsen, Ďurkáč – Jonák, Klhůfek, Rob (A) – Holec, Matějček, Hrňa (C) – Machala, Kern, Zabusovs – R. Půček, Dědek, Š. Bláha.