Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Vsetín se dál trápí. V Prostějově ztratil vyhraný zápas

Tři body si nechali utéct mezi prsty. Hokejisté Vsetína nezvládli zápas 9. kola WSM ligy v Prostějově a za Hané odjeli s prázdnou. Přitom v zápase vedli průběžně 2:0, 3:1 a ještě ve 45. minutě 4:3, nakonec Prostějov srdnatým výkonem duel otočil a vyhrál 5:4. Vsetínu nestačily ani dva góly a tři kanadské body útočníka Březiny.

4.10.2017

Hokejisté Vsetína prohráli v zápase 9. kola WSM ligy na ledě Prostějova.Foto: Foto pro Deník/Kateřina Spurná

„Co se stalo, to bychom také rádi věděli. Zápas jsme měli dobře rozehraný a měli jsme si odsud odvézt tři body, které jsme soupeři darovali. Od tohoto zápasu jsme se přitom chtěli odrazit. Dvě třetiny jsme hráli celoplošně dobrý hokej. Za stavu 3:1 jsme několikrát mohli přidat čtvrtý gól. Když jsme dostali na 2:3, poté už to byla tahaná. Třetí třetinu jsme neodehráli dobře. Někteří kluci byli ustrašení a bohužel nás to vytrestalo,“ litoval asistent trenéra Luboš Jenáček, jehož tým prohrál už popáté z posledních šesti zápasů.

Branky a nahrávky: 26. Fiala (M. Drtina, Venkrbec), 31. Starý (Divíšek, M. Drtina), 37. Nouza (Venkrbec), 55. Horyna (Divíšek), 57. Švec (M. Drtina) – 4. Vávra (Slováček, Podešva), 9. Frolo (Březina, Hruška), 30. Březina (Markovič), 45. Březina (Hruška, Žák). Rozhodčí: Dědek, Kopeček – Bosák, Otáhal.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – D. Kolář, Žovinec, A. Holík, Horyna, M. Drtina, Mikliš – Zabloudil, Voženílek, L. Luňák – Švec, Hozák, Starý – Nouza, Fiala, Divíšek – Rudovský, Švarc, Venkrbec.

VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Frolo, Dundáček, Ostrčil, Žák, D. Krenželok, Šenkeřík – Pokorný, Podešva, Šilhavý – Hruška, Vávra, Jonák – Březina, Slováček, Kajaba – Markovič, Hořanský, Toman.

Autor: Daniel Ostrčilík

4.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
Nikdo by nepodpořil menšinovou vládu ANO, pokud by v ní byl i nebyl Andrej Babiš.
51

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Hudebně divadelní představení na motivy novely Richarda Bacha Jonathan Livingston Racek se uskuteční v pátek 20. října v 19 hodin na jevištní scéně Za oponou.

Na scénu Za oponou míří Holanďané

Opraví vlhkem zničenou kotelnu Maměnky na Pustevnách

Vedení Valašského muzea v přírodě rozhodlo o opravě kotelny v hotelu Maměnka na Pustevnách. Na kotelně, která je částečně zapuštěná do svahu, se projevilo dlouhodobé působení vlhkosti.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Dlouhých pětašedesát let se čile zajímá o politické dění dnes už čtyřiasedmdesátiletý Jan Uherka z Uherského Brodu. V nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje ze čtrnácté pozice za ČSSD, přičemž je nejstarším kandidátem napříč všemi kandidátkami.

Vsetín odjel z lázeňského města s nulou na všech kontech

Žádný bod, žádná vstřelená branka, naopak v každé třetině jedna inkasovaná. Prvoligoví hokejisté Vsetína hráli s hlavním favoritem soutěže z Karlových Varů a podlehli mu o tři branky.