Naopak se nevedlo Valašskému Meziříčí. Pro Vsetín to bylo již poslední utkání tohoto kalendářního roku, protože domácí zápas úterního 26. kola s Břeclaví si předehrál v listopadu (3:4p). Bobry čeká v úterý 22. prosince předvánoční výjezd do Blanska.

VSETÍN – TECHNIKA BLANSKO 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)

Vsetín stejně jako v minulém utkání v Přerově posílili zlínští mladíci Bořuta, Finsterle Ondráček a hned dvě z nich se zapsali do střelecké listiny. Domácí byli od prvních minut aktivnějším celkem a po zásluze vedli po první části 2:0. I v dalším průběhu Valaši kontrolovali hru a brankář Plšek přišel o čisté konto až minutu před koncem.

Branky a nahrávky: 12. Sakrajda (Šimek), 19. Bořuta (Hrňa), 49. Vaněk (Ševčík), 60. Ondráček – 59. Benýšek (Hrůza). Rozhodčí: Kusý.

Vsetín: Plšek – Bořuta, P. Rajnoha, Zavrtálek, Matula, Tomis, Šimek – Hrňa, Vaněk, Ševčík – Ondráček, Klabačka, Tesařík – Sakrajda, Finsterle, Mikeš.

Technika Blansko: Novák – Pálka, Dufek, Šindelář, Úlehla, Pazdera, M. Rajnoha – Hrůza, Benýšek, Látal – Fischer, Tesař, Mifek – K. Rajnoha, Veselý, Kroupa.

HODONÍN – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)

Hokejisté Valašského Meziříčí v souboji dvou nejproduktivnějších celků východní skupiny doplatili na pomalý rozjezd. Tentokrát sice nepropásli úvodní minuty, jak už se stalo v posledních zápasech tradicí, ale přesto dvakrát inkasovali v úplném závěru první části. Hned zkraje druhé třetiny šli Drtiči dokonce do tříbrankového vedení. Poté se dokázali Bobři dvěma brankami vrátit do zápasu a ve 31. minutě to bylo už jen 3:2 pro Hodonín. Ale necelou minutu na to už zase domácí vedli o dvě branky. Naposledy se Bobři dostali na jednobrankový kontakt minutu před druhou sirénou, kdy svým druhým gólem snižoval na 3:4 z pohledu hostů Lukáš Bokroš.

Branky a nahrávky: 18. Jurásek, 20. Kubica (Salajka), 23. Salajka (Špok), 32. Hollý (Haring) – 24. Vnenk (Lhotský), 31. Bokroš (Šebesta, Sochorek), 39. Bokroš.

Další výsledky: Orlová – Frýdek-Místek 6:4, Uničov – Nový Jičín 3:1. (mha)