Slavia Praha – Vsetín 7:3 (2:1,2:1,3:1)

Domácí šli do vedení v 9. minutě, kdy po 33 sekundách využil nabídnutou přesilovou hru Krejčík. Vsetín srovnal ve 14. minutě také z početní výhody. Nejprve nedal velkou šanci po akci Vítka Pitule, aby o chvíli později se tentýž hráč konečně brankově prosadil.

Vsetín se radoval z vyrovnání necelou minuty, kdy z další přesilovky skončilo za zády Šelepněva nahození Drtiny. Pak se čekalo přes hodinu na opravu rolby a start druhé třetiny. V té dokázali domácí opět rychle reagovat na vsetínskou branku.

Na 3:1 nejprve krásným blafákem z trestného střílení zvýšil Kverka. I Vsetín ukázal, že umí přesilovky a Rác snížil po jedné z nich na 3:2.

Jenže Vsetín byl v kontaktu jen 40 sekund, když Štibingr nevinným nahozením od modré překvapil Šelepněva. Poslední třetina nabídla nejméně zajímavý hokej, šancí ubylo. Nejprve Krejčík dodal domácím klid po páté vstřelené brance.

Hosté ještě nesložili zbraně a Hořanský po krásné akci Pituleho se Slováčkem snížil na 5:3. Čas byl však proti Vsetínu. Ten měl závěrečný tlak, ale nakonec ještě inkasoval šestou branku při power – play a sedmou při plném počtu hráčů na ledě.

Branky a nahrávky: 9. L. Krejčík (Šagát, Saňa), 15. J. Drtina (Šagát, M. Ondráček), 33. Kverka (TS), 35. Štibingr (J. Veselý, J. Doležal), 51. L. Krejčík (M. Ondráček, Šagát), 59. J. Novák (Šagát, Honzík), 60. J. Veselý (Kverka, Šmerha) – 14. Pitule (Kucharczyk, Vítek), 34. Rác (Březina), 55. Hořanský (Pitule, Slováček). Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek – Kokrment, Horažďovský.

Slavia Praha: Honzík – Duda, J. Novák, J. Drtina, Štibingr, Barák, Hejda, Saňa – L. Krejčík, Šagát, M. Ondráček – Šmerha, Kverka, Kubica – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – Panna, Furch, Tejral. Trenér Říha.

Vsetín: Šelepněv – Frolo, Hryciow, Slováček, Teper, Mikuš, Holomek, Jenáček – Rác, Pitule, Hořanský – Jonák, Pechanec, Rob – Březina, Kucharczyk, Karafiát – Jindra, Šilhavý, Vítek. Trenéři Dopita a Jenáček.

Ostatní výsledky: České Budějovice – Frýdek – Místek 3:4, Jihlava – Benátky nad Jizerou 3:2 s. n., Kladno – Ústí nad Labem 3:2 p. p., Kadaň – Třebíč 4:3, Prostějov – Litoměřice 4:3 s. n., Přerov – Poruba 3:5.