I tak ovšem zůstávají v tabulce první. Druhý regionální zástupce v soutěži – Bobři z Valašského Meziříčí – měli s ohledem na lichý počet účastníků soutěže tentokrát volný los.

VSETÍN – HODONÍN 1:2 (0:1, 1:0, 0:0 – 0:1) v prodloužení

Po úspěšném domácím vstupu do nové sezony s Novým Jičínem (2:0) a následném vítězství na ledě silní Poruby tentokrát hokejisté Vsetína poprvé narazili. S Hodonínem prohrávali od 18. minuty, vyrovnat se jim podařilo až ve 35. minutě, kdy se trefil Martin Kubo.

Ve třetí části moc šancí na rozhodující branku nebylo, jednu z nich měl úpět minut před třetí sirénu domácí Mikšovský, ale netrefil branku. Když o vítězi nerozhodlo šedesát minut, přišlo na řadu prodloužení. V něm rozhodl o první prohře Vsetína v sezoně hostující Charvát.

Branky a nahrávky: 35. Kubo (Podešva, Vítek) – 18. Špok (Piskoř, Sajdl), 63. Charvát (Jurásek). Rozhodčí:Šutara – Jureček, Rychlý.

Vsetín: Hromada – Hurtík, Nedbálek, Haloda, Tichý, Báchor, Hryciow, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz, Mikšovský, Hrazdira, Kolařík, Kubo, Podešva, Vítek, Štrbík, Daněk, Hruška, Slováček.

Další výsledky 3. kola: Technika Brno – Poruba 2:3, Opava – Frýdek-Místek 3:1, Karviná – Nový Jičín 3:9, Břeclav – Přerov 5:0. (mha)

1. Vsetín 3 2 0 1 0 6:4 7
2. Břeclav 2 2 0 0 0 10:3 6
3. Nový Jičín 3 2 0 0 1 14:9 6
4. Opava 2 2 0 0 0 8:3 6
5. Přerov 3 2 0 0 1 6:6 6
6. Hodonín 3 1 1 0 1 8:7 5
7. Poruba 3 1 0 0 2 9:10 3
8. Technika Brno 3 1 0 0 2 7:8 3