Kadaň – Vsetín 0:4 (0:0,0:1,0:3)

V bezbrankové první třetině spálil největší šanci hostující Březina, který pálil jen do boční sítě. Vsetín šel do zaslouženého vedení z kraje druhé třetiny, kdy Dundáček našel mezi kruhy přesně pálícího Beránka a ten dal po příchodu z Havířova svůj první gól za Vsetín. Kadaň se pak dostal do dvou velkých šancí na vyrovnání, ale i její koncovka ukazovala, proč je soubor trenéra Koláčka na posledním místě tabulky. Vsetín rozhodl zápas na začátku třetí třetiny, kdy se trefili Slováček s Březinou. Domácí sílu na zvrat již nenašli a naopak ještě jednou inkasovali po doklepnutí Karafiáta.

„Pro nás to jsou krásné tři body, důležité strašně moc. Bodovali jsme venku za tři body, takže jsme maximálně spokojeni. Myslím si, že jsme odehráli dobrý zápas a zaslouženě jsme vyhráli,“ dodal k utkání vsetínský trenér Jiří Dopita.

Branky a nahrávky: 23. P. Beránek (Dundáček, Protasenja), 41. Slováček (Březina, Kucharczyk), 44. Březina (Frolo), 56. Karafiát (Kajaba).

Rozhodčí: Kostourek, Luczków – Belko, Toman.

Diváci: 475.

Kadaň: Tadeáš Dvořák – Trefný, Szathmáry, Rašner, Buchtela, Šesták, Kadeřávek, Kokeš – Kůs, Hejcman, Dufek – Chrpa, Šťovíček, Hlava – J. Müller, Polák, Krejčiřík – O. Procházka, Havlíček. Trenér Koláček.

Vsetín: J. Pavelka – Šenkeřík, Teper, Frolo, Ostrčil, Dundáček, Žák – Březina, Kucharczyk, Markovič – Vávra, Podešva, Slováček – P. Beránek, Kopta, Protasenja – Kajaba, Karafiát, Hořanský. Trenéři Dopita a Jenáček.

Další výsledky: Slavia Praha – Kladno 4:2, Frýdek – Místek – Benátky nad Jizerou 6:3, Prostějov – Třebíč 9:0, České Budějovice – Ústí nad Labem 7:1.