BŘECLAV – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Bobři se v Břeclavi museli obejít bez brankářské jedničky Slováka, který byl pracovně zaneprázdněn. I tak se ovšem drželi po celý zápas ve hře o body. Sice prohrávali už 0:3, ale dvěma slepenými góly na konci druhé části se vrátili do zápasu. Domácí definitivně rozhodli ve 43. minutě gólem na 4:2, na který už Bobři odpověď nenašli.

Branky a nahrávky: 6. Šidák, 32. Šaur (Popolanský), 35. Popolanský, 43. Medŕický (Maša, Šaur) – 36. Kubáč, 38. Hartmann (Slovák) Val. Meziříčí: Smolka – Ferenc, Hartmann, Heča, Tomiga, Zábojník, Mar. Varga, Mir. Varga, D. Varga, Kubáč, Kvapil, Martiník, Matušenko, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Vaněk.

VSETÍN – NOVÝ JIČÍN 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Hokejisté Vsetína po čtyřech porážkách v řadě měli jediný cíl, který se jim po boji podařilo splnit. O vítězství a tolik potřebných třech bodech rozhodli až v poslední třetině, kdy se nejprve šťastnou tečovanou střelou prosadil Kubo a po něm jistil vítězství Petr Hruška. Před sobotním valašským derby na ledě Bobrů se tak Vsetín naladil na dobrou notu.

Branky a nahrávky: 8. Kajaba (Vaněk, Farda), 45. Kubo (Ševčík), 48. P. Hruška (Ševčík, Kubo) – 15. Skaloš (Ižacký).

Vsetín: Hromada (Kohn) – Farda, Tichý, Vrba F., Vrba L., Okuliar, Žák, Báchor, Vodák – Kajaba, Vaněk, Ambruz, Ševčík, Kubo, P. Hruška, Vítek, Heža, Lehečka, Janeba, Daněk, Kývala.

Další výsledky: Prostějov – Frýdek-Místek 10:1, Technika Brno – Přerov 5:2, Poruba – Hodonín 3:2, Orlová – Opava 4:3sn. ⋌(mha)