VSETÍN – OPAVA 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)

Tak jak hokejisté Vsetína minulý rok zakončili, vstoupili i do toho nového. V prvním utkání nového roku sice prohrávali 0:1, ale pak se dostali do vedení 3:1 a následně 4:2 a vítězství si už nenechali vzít. Tři body jistil půlminuty před koncem při power play Opavy nejlepší kanonýr týmu Zúbek. Valaši tak vyhráli podeváté v řadě před svými fanoušky a potvrdili roli nejlepšího týmu ligy na domácím ledě.

Branky a nahrávky: 12. Hambálek (P. Hruška), 15. Sprušil (Vaněk, Zúbek), 23. Spitzer (Vítek), 38. Vítek (Kubo), 60. Zúbek (Heš) – 7. Černý (Měch), 29. Mlýnek (Wolf), 46. Pavelek (Bednárek).

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – PROSTĚJOV 4:3 (2:1, 0:1, 1:1 – 0:0) po sam. nájezdech

Domácím se podařilo navázat na dobrý závěr uplynulého roku a proti silnému Prostějovu si Bobři připsali třetí vítězství v řadě. Šedesát minut základní hrací doby ani pětiminutové prodloužení vítěze nepřineslo, a tak o všem rozhodl ve třetí sérii nájezdů domácí útočník Dostál.

Branky a nahrávky: 4. Mir. Varga (Bokroš), 16. Knebl (Mar. Varga), 48. Mar. Varga (Růčka), rozhodující nájezd Dostál – 2. Ševčík (Stráněl), 32. Duba (Kolibár), 41. Šebek (Stejskal).

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HAVÍŘOV 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)

Zápas měl jasného favorita v podobě hostujícího druhého týmu tabulky. Havířov se ale na očekávané body na Slovácku pořádně nadřel a strachoval se doslova až do poslední vteřiny. Domácí sice bleskově vedli, ale pak pustili soupeře do dvoubrankového vedení. Dokázali ještě snížit a v závěru i sahali po vyrovnání, ale hosté se štěstím tři body ubránili.

Branky a nahrávky: 1. Sakrajda (Kříž), 48. Matějka – 5. Rimmel (Daneček, Sztefek), 17. Klimša (Maruna, Najdek), 20. Krisl (Potočný).

Další výsledky: Karviná – Přerov 5:3, Poruba – Nový Jičín 5:6.