SKUPINA A:

HC Sborná Lidečko-HC Brumov-Bylnice 9:6(Kovář J.,Sívek Z.,Marek L.2,Tabara L.,Pavlík A,Samiec F.3-Lysák T.,Imeri A.2,Vaněk Jar.jun2,Plachtovič J.), Young Guns Dubnica-HC Jasenná 3:4(Brezányi M.2,Kostolný M.-Zubalík J.,Haničinec M.,Sovják D.,Navrátil R.), CSKA Púchov-HC Slavičín 4:5(Kozma M.,Fusík E.2,Mutala T.-Oláh V.,Červenka T.,Saňák J.)

1. HC Brumov-Bylnice 9 8 0 0 0 1 96:40 24
2. HC Sborná Lidečko 10 7 0 1 0 2 82:47 22
3. HK Medvedi Púchov 8 6 0 0 0 2 67:41 18
4. HC Slavičín 9 4 0 0 0 5 42:65 12
5. Young Guns Dubnica 8 3 0 1 0 4 51:47 10
6. HC Jasenná 10 2 0 0 0 8 45:126 6
6. CSKA Púchov 10 1 0 0 0 9 55:72 3


SKUPINA B:

HC Svatý Štěpán-HC Gladators Rablina 1:8(Mosný L.-Holík T.4,Šumšal M.,Zvonek R.,Smetana T.,Bielák V.), Thirsty Team-HC Klobucké Laviny 5:9(Šimík L.,Šimoník R.,Táborský M.,Hrnčiřík L.,Kulíšek R.-Daniel R.3,Šulc T.,Beňo L.,Sendler M.3), HC ST-HC Tuleni 4:9(Strnka V.jun,Kolínek T.2,Holba L.-Ginter L.3,Svoboda P.2,Dekleva T.,Školník O.), HC Bílí Vlci-HC Drink Team 5:10(Holba A.2,Červenka P.2,Kulíšek R.-Hubáček M.,Fiala Z.2,Martinec J.2,Buberník J.2,Loucký L.,Koutný F.2)

1. HC Gladiators Rablina 10 9 1 0 0 0 100:28 29
2. HC Klobucké Laviny 10 6 0 0 1 3 54:52 19
3. HC ST 9 5 1 0 0 3 48:46 17
4. HC Bílí Vlci 10 5 0 0 0 5 70:66 15
5. HC Drink Team 10 4 0 0 1 5 57:60 13
6. Thirsty Team 9 4 0 0 0 5 57:60 12
7. HC Tuleni 9 1 2 0 1 5 48:72 8
8. HC Svatý Štěpán 9 0 0 0 1 8 25:75 1

SKUPINA C:

HC Bohuslavice-HK Slovenskí Vlci 1:12(Červeňan P.-Kavecký R.3,Lagiň J.2,Čiernik M.3,Panák P.2,Šimeček R.,Šaradin M.), HK Lavina Záriečie-HC Francova Lhota 10:7(Velič P.3,Jancík D.,Brtiš L.6-Naiser J.,Novosad K.)

1. HK Lavina Záriečie 10 8 0 0 0 2 88:42 24
2. HK Slovenskí Vlci 10 7 0 0 0 3 74:50 21
3. HC Bohuslavice nad Vláří 11 6 1 0 0 4 68:55 20
4. HC Rokytnice-Bojkovice 9 5 1 0 0 3 64:58 17
5. HC Francova Lhota 10 5 0 0 1 4 55:52 16
6. HC Bílí Orli 10 4 1 0 0 5 46:53 14
7. VHK Ploština 10 3 0 0 1 6 48:65 10
8. HC Vlachovice 8 3 0 0 0 5 31:46 9
9. HC Tarantule 11 3 0 0 0 8 42:79 9
10. HC Hasiči Brumov 9 2 0 0 1 6 34:50 7

SKUPINA D:

Tučňáci Horní Lideč-AHC Bojkovice 1:5(Krajča V.-Dynka P.,Staník J.3,Procházka R.), HC Vrbětice-HC Valašské Klobouky 5:3(Peniaško L.,Raček M.,Smaha M.2,Poláček I.-Barcuch J.), HK Lavina Záriečie B-HC Bylnice 5:7(Kredatus R.,Eštok M.,Kalus L.2,Juríček R.-Lukšík M.3,Urban M.,Vilímek T.2), Buldogs Team-NOaCO Team 5:10(Slovák J.,Juřica D.,Drobilík M.,Pecl M.,Naňák P.-Kotásek M.2,Hrubčík J.2,Norek I.), HC Sharks-HC Všemina 7:8sn.(Babáček O.2,Langer L.2,Vlček R.,Rosík M.,Koller D.-Chovančík V.,Štěpánek V.,Rupa L.,Sucháček J.,Kráčalík A.,Trtík T.3)

1. Tučňáci Horní Lideč 9 8 0 0 0 1 59:29 24
2. HC Vrbětice 11 6 0 0 0 5 53:61 18
3. AHC Bojkovice 10 5 1 0 0 4 60:42 17
4. HC Valašské Klobouky 10 5 0 0 1 4 51:57 16
5. NOaCO Team 10 5 0 0 0 5 64:59 15
6. HC Bylnice 10 5 0 0 0 5 62:53 15
7. HC Všemina 9 4 1 0 0 4 44:47 14
8. HK Lavina Záriečie B 9 4 0 0 1 4 65:56 13
9. HC Sharks 10 2 1 0 1 6 52:62 9
10. Buldogs Team 10 2 0 0 0 8 39:83 6