SKUPINA A: HC Brumov-Bylnice junior-HC Tuleni 13:6 (Tupla T. 6, Gusev D. 2, Trusina T., Satin D., Vaněk Jar. st, Vaněk Jak. 2-Novák P. 4, Buček J. 2), HC Brumov-Bylnice-HC Jasenná 11:6 (Bačo T., Slezák T. 3, Trusina T., Gusev D. 4, Dekleva A. 2-Zicha R., Zubalík J. 2, Kovář L., Smetánka V.), Thirsty Team-HC Drink Team 7:3 (Vančura J. 2, Šimík L. 2, Pinďák Z., Kulíšek R. -Koutný F. 2), HC Bojkovice-HC Sborná Lidečko 5:10 (Sušil Z., Čaník L. 3, Koželuha R. -Sláčík O. 2, Novosad Jan., Pavlík A. 4, Martinec L., Číž A., Bajza P.), HC Slavičín-HC Kudlov 11:2 (Plšek M. 2, Fojtík M. 2, Prno A. 2, Obadal P. 3, Saňák R. 2-Gusev D., Škubal P.), AHK Black Angels Dubnica-HK Medvedi Púchov 1:3 (Hanták T. -Filo R., Fedor M. 2), HC Tara Nedašov-HC Klobucké Laviny 11:3 (Karšay L. 6, Zápotočný R. 3, Prekop J. 2-Slovák A., Sendler M.).

1. HK Medvedi Púchov 9 9 0 0 107:32 27
2. HC Brumov-Bylnice 9 8 1 0 99:55 25
3. HC Tara Nedašov 10 7 0 3 86:46 21
4. Black Angels 9 6 0 3 56:42 18
5. HC Slavičín 10 6 0 4 84:63 18
6. HC Lidečko 10 5 0 5 75:58 15
7. Klobucké Laviny 10 4 1 5 59:82 13
8. HC Kudlov 10 3 1 6 49:87 11
9. Brumov-Bylnice j. 9 3 0 6 68:72 9
10. HC Bojkovice 9 2 2 5 63:91 9
11. HC Jasenná 9 3 0 6 51:61 9
12. HC Tuleni 10 3 0 7 51:93 9
13. HC Drink Team 10 2 1 7 44:65 8
14. Thirsty Team 8 2 0 6 43:88 6

SKUPINA B: HC Rokytnice-HC Bohuslavice 3:8 (Valenta I. 2, Cuřín P. -Urbaník S. 3, Soukup J., Urbaník J. 2, Marek J., Saňák T.), HK Lavina Záriečie-VHK Ploština 8:4 (Číž A. 2, Jancík Dal., Velič P. 3, Janiček M., Valko V. -Kozubík R. 2, Barcůch M., Surmař M.), HC Bílí Orli-HC Bílí Vlci 6:1 (Butor A. 3, Bačo P. 2, Dubec L. -Františák P.), HC Francova Lhota-Tučňáci Horní Lideč 7:6 (Surovec D., Gajdošík F., Šuta J. 3, Naiser J. 2-Trusina T., Krajča V., Liška M., Skřipka L., Sýkora L., Skřipka J.), HC Kostelec 2008-HC Tarantule 9:1 (Holík T. 3, Bielák V., Smetana T. 2, Sumšal M., Křižka T. -Holba M.).

1. HC Bílí Orli 9 8 1 0 83:48 25
2. Bohuslavice n. Vl. 9 6 1 2 73:47 20
3. HC Kostelec 2008 9 6 0 3 64:52 18
4. HC Svatý Štěpán 8 5 0 3 64:36 15
5. VHK Ploština 9 4 1 4 54:51 13
6. HC Bílí Vlci 9 3 2 4 44:61 13
7. HC Francova Lhota 9 3 2 4 46:56 12
8. Tučňáci H. Lideč 9 3 1 5 42:64 10
9. HK Lavina Záriečie 10 3 0 7 67:85 9
10. HC Tarantule 9 2 1 6 36:53 7
11. HC Rokytnice 8 1 1 6 40:60 5

SKUPINA C: HC Vrbětice-NOaCO Team 4:5sn. (Bulko N., Vaňatka P., Grček T., Mana J. -Norek I., Hrubčík J., Číž A., Ovčáček F., Ptáček J. -sn.), HC Všemina-HC Bylnice 3:6 (Trtík R., Mika R., Sovják P. -Chudárek V., Lukšík M. 3, Tkadlec B. 2), HC Valašští Sršni-HC Valašské Klobouky 5:4 sn. (Lysák F., Strnka V. jun., Lysák M., Kostka P., Mana M. -sn. -Plšek L., Michalec Z., Řepka J., Kostka M.), Buldogs Team-AHC Bojkovice 8:7 (Kosačík J. 4, Juřica L., Ordelt J, Sliepka I. 2-Kadlec M., Ondrušek M. 2, Minarčík T. 2, Dynka P. 2), HC Vlachovice-HC Sharks 5:5 (Štěpaník M. 2, Hlavica L., Novosad R., Vaculčík T. -Lepánek D., Haničinec M., Mikšík P., Prokeš A., Hrabica V.).

1. HC Valašští Sršni 9 8 1 0 62:23 26
2. Buldogs Team 8 6 0 2 60:35 18
3. HC Bylnice 10 6 0 4 56:45 18
4. HC Vlachovice 8 4 1 3 47:53 13
5. HC Hasiči Brumov 9 4 0 5 42:44 12
6. NOaCO Team 10 3 1 4 45:52 11
7. HC Val. Klobouky 8 3 1 4 40:43 10
8. HC Všemina 9 3 1 5 41:50 10
9. HC Vrbětice 9 3 1 5 36:43 10
10. HC Sharks 9 3 1 6 35:74 10
11. AHC Bojkovice 9 2 1 6 41:43 8