Náročný program (čtyři zápasy v devíti dnech) jim přinesl pozitivní výsledky. Od minulého pondělí postupně srazili Porubu, Pardubice B, zlínské Berany a naposledy právě Frýdek-Místek.

Vsetínští přitom v úterý od 24. minuty prohrávali, ke konci druhého dějství ale v oslabení dokázal srovnat Šimon Jenáček. V závěrečném dějství mezi 45. a 58. minutou udeřili Sihvonen, Berger a Rob.

Valaši v sobotu od 17.00 hodin přivítají Jihlavu.

Chance liga, 18. kolo

HC Frýdek-Místek – VHK ROBE Vsetín 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 24. Ramik (Haas) – 38. Jenáček (Lichanec), 45. Sihvonen (Klhůfek, Klímek), 49. Berger (Kajínek), 58. Rob (Přikryl, Jonák). Střely na branku: 22:39. Vyloučení: 6:3. Bez využití. Diváci: 1 108.

HC Frýdek-Místek: Švančara – Kowalczyk, Teper, Zeleňák, Ročák, Sova, Žůrek, J. Adámek – Dostálek, Vrdlovec, Svačina – Lyszczarczyk, Haas, Hotěk – Bednář, A. Zeman, Ramik – Geidl, Matěj, Macháček.

VHK ROBE Vsetín: Žukov – Kajínek, Říha, Ondračka, O. Němec, Smetana, Jenáček, Voženílek – Jonák, Přikryl, Rob – Jenyš, Lichanec, Berger – Sihvonen, Klhůfek, Klímek – Hořanský, Š. Bláha, Vítek.