V dresu domácích se poprvé v sezoně objevil kapitán Jonák, který měl za parťáky Přikryla a Sihvonena. Tradiční spoluhráč z lajny Rob byl v pětce s Klímkem a Klhůfkem. Byl to právě Rob, jenž se stal ústřední postavou zápasu.

Domácí se na konci 18. minuty dostali do vedení. Rob výborně vybídl Ondračku, který předložil puk Klímkovi a ten střelou z první otevřel skóre. Hosté vyrovnali zkraje druhé třetiny, kdy skvěle dokončili početní převahu pěti proti třem.

Valaši se v průběhu prostřední části dostali do několika velkých příležitostí, uspěli však až necelé dvě minuty před koncem druhé sirény, přihrávku Roba zužitkoval Berger.

Šance Vsetína neubývaly ani ve třetím dějství, také potřetí se dočkali až na konci třetiny. Gólman Žukov se snažil zavěsit do prázdné branky, což se mu nepodařilo. Připravený Rob ale neponechal nic náhodě a třetím gólem v sezoně rozhodl o vítězství domácích.

Chance liga, 3. kolo

VHK ROBE Vsetín – HC Dynamo Pardubice B 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 18. Klímek (Ondračka, Rob), 39. Berger (Rob, Říha), 59. Rob (Žukov) – 21. Rákos (T. Urban, Půhoný). Střely na branku: 38:34. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 2043.

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Sachr) – O. Němec (A), Kajínek, Smetana (A), Ondračka, Hryciow, Říha, Voženílek – Jenyš, Lichanec, Hořanský – Klímek, Klhůfek, Rob – Jonák (C), Přikryl, Sihvonen – Berger, Berzinš, Š. Bláha.

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Zdráhal (A), Sýkora, Kaštánek, Nedbal, Drtina, Bučko, Oliva – Lichtag, Rákos (C), T. Urban – Půhoný, Koffer, Matýs – Turek, Herčík, Rouha – Rohlík, Pochobradský, T. Zeman.