VSETÍN – TŘEBÍČ 2:8

Hosté do utkání doslova vlétli, když v rozmezí tří minut skórovali čtyřikrát. „Nečekaně skvěle nám vyšel úvod. Když vedete hned od začátku o čtyři góly, tak se vám pak hraje lépe. Na domácích bylo vidět, že je to hodně zaskočilo,“ citují třebíčského kouče Kamila Pokorného webové stránky klubu.

Valachům nepomohla ani výměna brankáře, neboť třebíčský brankostroj pokračoval i nadále. Ukazatel skóre se zastavil až za stavu 8:2 pro hosty.

„Hráli jsme dobrý zápas, ale hlavně ve druhé třetině jsme byli nedisciplinovaní. Hráčům jsem to v kabině řekl a třetí třetina byla už v klidu. Přidali jsme jednu branku a utkání jsme dovedli do vítězného konce,“ uzavírá hodnocení trenér Třebíče.

Branky a nahrávky Třebíče: 6. Křenek (Krutiš), 6. Dočekal, 7. Vítek, 9. Dočekal (Vondráček), 25. Dočekal (Belatka), 36. Kadela (Vítek), 39. Vondráček (Vyhnálek), 50. Dočekal (Vondráček).

Rozhodčí: Vlach. Vyloučení: 11:9.

Využití: 2:2. V oslabení: 0:2.

Diváci: 60.

Třetiny: 0:4, 2:3, 0:1.

Třebíč: Wolf – Čtveráček, R. Kadela, Belatka, Švaříček, Dvořák, Kotrba – E. Kadela, Vítek, Klíma, Dočekal, Kesner, Vondráček, Giz, Krutiš, Křenek, Vyhnálek.