Prozatím došlo k osobnímu jednání zástupců radnice a rodičů dětí. „Maminky malých hokejistů mě seznámily s tím, jakým způsobem je, případně není, zajišťována péče a technické zázemí pro hráče.

Probrali jsme veškeré věci, které by se podle rodičů měly změnit, aby se mládežnický hokej ubíral lepším směrem,“ přiblížila problém Othová. „Petici jsem viděla zatím jen zběžně. Jsme v ní jménem fanoušků a příznivců vsetínského hokeje jako město žádáni o zvážení odvolání předsedy představenstva klubu Oldřicha Štefla,“ doplnila vsetínská starostka.

Podle rodičů malých vsetínských hokejistů by případným odvoláním Štefla došlo ke zlepšení stávající kritické situace, a také ke zlepšení momentální nelichotivé situace kolem klesajícího počtu zájemců o nábory nejmenších hokejistů do klubu, o které nedávno informoval Deník. „Jestli je nebo není pan Štefl mužem na svém místě a k jeho odvolání dojde nebo ne, teď nemohu předjímat,“ uvedla včera Othová.

Rozhodnout o případném Šteflově odvolání z funkce mohla už středeční valná hromada klubu. „Celé jednání se ale protáhlo takovým způsobem, že jsme se nedobrali konce,“ podotkla Othová. Valná hromada pokračovala včera až do večerních hodin a výstupy z ní nebyly do uzávěrky tohoto vydání známy.

TAKÉ SI PŘEČTĚTE:

Štefl čelí výzvám k odchodu

Valašské Meziříčí přišlo o výhru v závěru