VSETÍN – PROSTĚJOV 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)

Vsetín předchozí dva zápasy na domácím ledě s Přerovem a Orlovou prohrál. Do třetice to nechtěl v žádném případě dopustit a po boji se mu to povedlo. Valaši sice rychle prohrávali, ale ještě do první přestávky otočili a vedli 2:1. O všem podstatném se rozhodlo ve třetí části. Nejprve dal na 4:3 Ondráček a pátou branou v přesilovce jistil vítězství Hrňa. Prostějov vzhledem k vítězství Břeclavi nad Uničovem ztratil i poslední teoretickou naději na play off.

Branky a nahrávky: 16. J. Tesařík (Hrňa, Vaněk), 19. Korčák (Knebl), 28. Ondráček (Hrňa, J. Tesařík), 45. Ondráček (Mokrejš), 57. Hrňa (Mokrejš, Bořura) – 5. Piluša (Stejskal), 27. Smejkal (Piecha, Jedlička), 30. Stejskal (Piluša). Rozhodčí: Kusý. Vyloučení: 7:10. Využití: 3:0. Diváci: 900.

Vsetín: Plšek – Bořuta, Zavrtálek, J. Tesařík, Matula, Farda, Vodák – Ondráček, Plachtovič (21. Sýs), Mokrejš – Hrňa, Sakrajda (21. Mikeš), Vaněk – Knebl, Korčák (47. Klabačka), D. Tesařík.

Prostějov: Sedlář – Jedlička, Zientek, Paška, Kolibár, Pozděna, Duba, Smejkal, Piecha, Brynecký, Bordowski, Stejskal, Piluša, Kováč, Zábranský, Berčák, Matějka, Skácel.

FRÝDEK-MÍSTEK – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 8:7 V PRODLOUŽENÍ (3:3, 3:0, 1:4 – 1:0)

Po přestřelce v první třetině přišel šok pro Bobry v podobě prohrané druhé třetiny 0:3. Nejdivočejší byl závěr zápasu. Ještě půl minuty před koncem vedl Frýdek-Místek 7:5. Ale v čase 59:44 snížil na rozdíl jednoho gólu kapitán Bobrů Šebesta a pouhé dvě vteřiny před třetí sirénou srovnal Kovář na 7:7. Aby překvapení nebylo na jeden zápas málo, rozhodl o šokujícím vítězství Frýdku-Místku v prosloužení Slovák. Vítězná série Bobrů tak skončila na ledě týmu, který je v tabulce jasně poslední a nepůjde do krajského přeboru jen proto, že svaz v průběhu sezony rozhodl, že letos nikdo nesestupuje.

Branky a nahrávky: 3. Gebauer (Kopáč, Kolařík), 10. Kudláček (Slovák), 12. Pavlas (Mocek), 32. Gebauer (Kolařík), 33. Mocek (Krutil, Slavík), 39. Slovák (Maliník, Krutil), 53. Kolařík (Gebauer), 62: Slovák (Kudláček) – 4. Kovář (Lhotský, P. Dvořák), 9. Šebesta (Krisl), 19. Lhotský (Sochorek, Ovšák), 44. P. Dvořák (Lhotský, Bokroš), 49. Šebesta (Kovář), 60. Šebesta (Ovšák, P. Dvořák), 60. Kovář (Ovšák, Sochorek).

Další výsledky: Technika Blansko – Orlová 2:6, Břeclav – Uničov 8:0, Přerov – Hodonín 2:7, Nový Jičín – Opava 7:3.