O uplynulém víkendu na domácím ledě těsně podlehli sousední Kopřivnici a v tabulce jsou na posledním místě. V dalším kole zajíždějí Rožnované nadcházející sobotu na led Karviné.

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – KOPŘIVNICE 4:5 ((2:2, 2:1, 0:2)
Rožnované měli za sebou sérii tří porážek v řadě a chtěli konečně zvítězit. V prvním vzájemném souboji sezony Rožnov dokázal v Kopřivnici vyhrát vysoko 9:4, a tentokrát to také vypadalo dost nadějně. Domácí sice prohrávali 0:1 a 1:2, ale dokázali ještě do poloviny utkání úplně otočit a vedli dokonce o dvě branky (ve 32. minutě 4:2). Od toho momentu však jim střelecký prach zvlhl a už se neprosadili ani jednou. Hosté dokázali do druhé přestávky snížit na 3:4 a v poslední třetině vývoj úplně otočili. Vítěznou branku dali sedm minut před koncem. Rožnované se snažili o vyrovnání, pokusili se i o power play, ale kýženého gólu nedosáhli.
Branky Rožnova p. R.: 7. Bambuch (Vyvijal), 11. Vyvijal (Kroupa), 25. Švajda (Veselý), 32. Jurčík. Sestava Rožnova p. R.: Jagoš - Švrček, Bambuch, Jurčík, Černobila, Madigár, Fabián - Dušek, Kroupa, Vyvijal – Tejkl, Švajda, Michálek – Kantorek, Jakeš, Holý – Veselý, Holiš. Trenéři: Tejkl a Martyčák. Další výsledky: Horní Benešov – Krnov 3:2p, Studénka – Karviná 7:4. ⋌