VSETÍN – UNIČOV 8:3 (3:1, 1:1, 4:1)

Konečné pořadí na 13. – 15. místě skupiny C už bylo s předstihem dané, Vsetín nemohl na 13l. místě nikdo předstihnout, stejně tak to bylo s účastí Uničova v baráži s posledními týmy skupin střed a západ II. ligy a vítězi krajských přeborů. Zápas na Lapači tak byl především rozlučkou s nejvěrnějšími fanoušky, kterých si tentokrát našlo cestu na zápas něco málo přes sedm stovek.

V derniéře sezony, ve které Vsetínu jen těsně unikla skupina o 7.-12. místo a musel hrát o záchranu, začali domácí špatně a hned v první minutě prohrávali. Ale to bylo také naposledy. Ještě do první přestávky už vedli 3:1 a ve třetí části se pak ze zápasu stala skoro exhibice.

Branky a nahrávky: 2. Tesařík (Brynecký, Sochora), 14. Brynecký (Sochora), 17. Vaněk (Klimek), 33. Tesařík (Sochora), 44. Klimek (Korčák), 48. Zavrtálek (Vítek, Korčák), 51. Plachtovič (Kubo), 59. Žabčík (Vaněk) – 1. Zúbek (Handl), 39. Přikryl (Zúbek), 60. Frieb (Přikryl).

Vsetín: Plšek (31. Hromada) – Zavrtálek, Spitzer, Žabčík, Zelenka, Farda, Branek, Tesařík – Korčák, Vaněk, Klimek, Kubo, Plachtovič, Vítek, Sýs, Sochora, Gromus, Brynecký, Skýba.

13. Vsetín 32 10 2 19 1 95:128 35
14. Uh. Hradiště 32 7 0 18 7 86:156 28
15. Uničov 32 6 1 24 1 101:190 21
Výsledky 3. zápasů čtvrtfinále play off: Havířov – Nový Jičín 1:2 (konečný stav série 1:2), Orlová – Hodonín 5:2 (konečný stav série 2:1). Výsledky dalších dvou sérií: Šumperk – Opava 2:0, Přerov – Prostějov 2:0. Semifinálové dvojice: Šumperk – Nový Jičín, Orlová – Přerov.