Co však je pro fanoušky atraktivním a zajímavým zápasem se spoustou branek, to naopak pro trenéry není ani trošku. „Bylo to opravdu hodně divoké utkání. Padalo hodně gólů, hodně se hrály přesilovky i oslabení. Divákům se to muselo určitě líbit, ale nám trenérům určitě už tolik ne. Ještě že jsme to v dramatické závěru udrželi na vítězství,“ smál se po utkání trenér Valašského Meziříčí Roman Sedlák.

V samotném zápase už mu však tolik do smíchu nebylo. A to i přesto, že jeho tým nakonec těsně vyhrál. „Za našeho vedení 6:3 jsme to měli zvládnout mnohem lépe. Jenže jsme si nechali dát dvě branky a bylo to pak ještě velké drama. Navíc posledních sedm minut jsme skoro celých odehráli v oslabení, a div jsme neinkasovali vyrovnávací gól. Zbytečně jsme si to zkomplikovali,“ zlobil se kouč Bobrů.

Naštěstí domácí vítězství bojovností uhájili a třemi body při současném zaváhání Orlové v Opavě se vyšvihli do čela tabulky. „Zrovna povedený zápas to nebyl, ale i přesto jsme jej vyhráli. A taková výhra je kolikrát cennější, než nějaký debakl. Jsme na čele tabulky a na to se dívá moc dobře. Jen teď nesmíme polevit a makat nadále. Pořád je co zlepšovat,“ dodal trenér Meziříčí. Jeho svěřenci zajíždějí k dalšímu utkání soutěže ve středu do Prostějova.