Všichni zájemci, kteří přijdou mezi 17. a 19. hodinou na Zimní stadion Luďka Čajky se svými bruslemi a helmou, budou mít možnost vyzkoušet si, jak je složité proměnit trestné střílení na zlínskou gólmanskou jedničku Jakuba Sedláčka, respektive jeho náhradníka Tomáše Štůralu. „Mimo to se na ledové ploše mohou setkat i s dalšími hráči Beranů a nechat si od nich poradit nejen hokejové finty,“ láká všechny příznivce Patrik Kamas, manažer pro marketing a komunikaci.

Pomyslným vrcholem přátelského setkání bude souboj Jakuba Sedláčka se špičkovým rallyeovým jezdcem Romanem Krestou v 18 hodin, který určitě doplní zajímavá sázka.

„Využili jsme to, že generální sponzor klubu společnost PSG je i významným podporovatelem Romana Kresty a rozhodli jsme se takto pomyslně spojit dva populární sporty. Roman pojede na Jakuba nejspíše pět nájezdů a uvidíme, kdo bude úspěšnější,“ doplnil Patrik Kamas.

Akce je určena především mladým fanouškům PSG. Každý, kdo přijde s bruslemi a přilbou, si bude moci podle počtu zájemců vyzkoušet maximálně tři nájezdy na extraligové gólmany. Úspěšní obdrží drobné ceny. Na druhé polovině kluziště budou připraveny drobné soutěže a hry pro nejmenší fanoušky. Po celou dobu budou přítomni hráči extraligového týmu, kteří se budou také zájemcům podepisovat na přinesené hokejové suvenýry.