V nejvyšší soutěži ELAH působí celkem šest celků, Valašské Meziříčí prezentuje trojice VHC, MP Krásno a Hurikáni Kunovice.

Hned první kolo přineslo vzájemný souboj dvou valašských týmů, ve kterém MP Krásno porazilo Hurikány z Kunovic 3:1. Zatím jediný zápas druhého kola přinesl neskutečnou přestřelku, ve které Hurikáni Kunovice házenkářským skóre porazili VHC 13:10.

Do druhé ligy, kterou hraje celkem deset týmů, vstoupily nejlépe týmy Podlesí a ASK RGV, které v úvodních dvou kolech vždy vyhrály a jsou na špici tabulky. Naopak jediným týmem bez bodu jsou zatím Janovice.

Ve třetí lize, ve které se bude po celou sezonu utkávat osm celků, jsou po dvou odehraných kolech tři týmy, které neztratily ani bod – Růžoví panteři Rakov, Juřinka a Hošťálková.

VÝSLEDKY

ELAH

1. kolo: Ice Chicken HC Cool – Cars A 6:5, Hurikáni Kunovice – MP Krásno 1:3. 2. kolo: VHC – Hurikáni Kunovice 10:13.

2. liga

1. kolo: HC Kunovice – ASK RGV 1:5, HC Ratiboř – HC Velké Karlovice 6:4, HC Piškoti – HC Bystřička 3:9, AHC Jablůnka – Retofy 4:6, HC Rybníkáři Podlesí – SK Janovice 12:0. 2. kolo: SK Janovice – HC Piškoti 4 : 9 AHC Jablůnka – HC Velké Karlovice 5 : 4 (sn) Retofy – HC Rybníkáři Podlesí 4 : 5 ASK RGV – HC Bystřička 4 : 3 HC Ratiboř – HC Kunovice 1 : 9

1. Rybníkáři Podlesí 2 2 0 0 0 17:4 6
2. ASK RGV 2 2 0 0 0 9:4 6
3. Bystřička 2 1 0 0 1 12:7 3
4. Kunovice 2 1 0 0 1 10:6 3
5. Retofy 2 1 0 0 1 10:9 3
6. Piškoti A 2 1 0 0 1 12:13 3
7. Ratiboř 2 1 0 0 1 7:13 3
8. Jablůnka 2 0 1 0 1 9:10 2
9. Velké Karlovice 2 0 0 1 1 8:11 1
10.Janovice 2 0 0 0 2 4:21 0

Produktivita po dvou kolech:

Skýpala Daniel (Podlesí) 10 (8+2), 2. Plšek Dušan (Bystřička) 8 (4+4), 3. Kořístka Miloš (ASK RGV) 8 (2+6), 4. Biernat František (Podlesí) 8 (2+6), 5. Herman Luboš 7 (3+4), 6. Herman Tomáš (oba Bystřička) 7 (3+4), 7. Kovařčík Dominik 6 (3+3), 8. Zadilský Jaromír (oba Kunovice) 6 (2+4), 9. Mikula Josef (Velké Karlovice) 6 (2+4), 10. Černota David (Ratiboř) 5 (4+1).

Liga

kolo: Letci Lutonina – HC Pink Panthers Rakov 3:13, HC Hošťálková – HC Piškoti B 5:3, FC Reichovy Domy – Žlutí Pupci Kelč 8:2, HC Hranice – HC Juřinka 4:8. 2. kolo: Žlutí Pupci Kelč – HC Pink Panthers Rakov 3:10, HC Hošťálková – Letci Lutonina 9:4, HC Piškoti B – HC Hranice 5:4, HC Juřinka – FC Reichovy Domy 6:3.

1. Rakov 2 2 0 0 0 23:6 6
2. Juřinka 2 2 0 0 0 14:7 6
3. Hošťálková 2 2 0 0 0 14:7 6
4. Reichovy Domy 2 1 0 0 1 11:8 3
5. Piškoti B 2 1 0 0 1 7:8 3
6. Hranice 2 0 0 0 2 7:12 0
7. Žlutí Pupci Kelč 2 0 0 0 2 5:18 0
8. Lutonina 2 0 0 0 2 7:22 0

Produktivita po dvou kolech:

1. Šustek Martin (Juřinka) 10 (9+1), 2. Pala Michal (Rakov) 7 (5+2), 3. Kovařík Jiří (Rakov) 7 (4+3), 4. Kocián Tomáš (Juřinka) 7 (2+5), 5. Libš Stanislav (Hranice) 6 (4+2), 6. Baďura Petr (Rakov) 6 (4+2), 7. Žůrek František (Lutonina) 5 (5+0), 8. Vičík Pavel (Reichovy Domy) 5 (4+1), 9. Baštan Daniel (Rakov) 5 (3+2), 10. Pernický Petr (Reichovy Domy) 5 (2+3).

Nejbližší program (vše zimní stadion Valašské Meziříčí): pátek 5. října: Kunovice – Podlesí (20). Sobota 6. října: Hranice – Hošťálková (16), Piškoti A – Retofy (18), Jablůnka – Ratiboř (20.15). Neděle 7. října: Reichovy domy – Piškoti B (14), Kelč – Lutonina (16), VHC – Chicken (18.15), Pink Panthers Rakov – Juřinka (20.15). Pondělí 8. října: ASK RGV – Ratiboř (20). Úterý 9. října: Velké Karlovice – Podlesí (20).