Lepší vstup do večerního zápasu zaznamenali hokejisté Kolína, kteří se prosadili po deseti minutách hry. Valachům novou krev do žil vlil Pšurný, který v početní převaze udeřil dvanáct vteřin před první sirénou.

Domácí si však ve 23. minutě vzali vedení na svoji stranu, během necelé půl minuty vstřelili dvě branky. Ještě před polovinou zápasu za hosty korigoval Zeman.

Další branky padaly až v závěru třetí třetiny. V čase 55:39 vyrovnal Rob, 26letý útočník poté 80 vteřin před koncem dějství poslal Vsetín do vedení. Výhru střelou do prázdné pojistil Berger.

Valaši se v dalším zápase představí ve středu, na Lapači od 17.30 hodin vyzvou Šumperk.

Chance liga, 33. kolo¨

SC Marimex Kolín – VHK ROBE Vsetín 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 10. Jan Veselý (Miškář, J. Sklenář), 23. Pajer (Štohanzl), 23. Čáp (Ouřada) – 20. Pšurný (J. Říha, A. Zeman), 29. A. Zeman (Hryciow, R. Vlach), 56. Rob (R. Vlach), 59. Rob (Jerofejevs, Pšurný), 60. Berger (A. Zeman, Jerofejevs). Střely na branku: 28:32. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Rozhodčí: Bejček, Čáp – Maštalíř, Štěpánek. Diváci: 936.

SC Marimex Kolín: Š. Lukeš (Sajdl) – Piegl, Čáp, Pinkas, Niko, Zorko, V. Čížek (A), Kukla – Jankovský, David Šafránek, Z. Král (A) – J. Sklenář, Miškář, Jan Veselý – L. Krejčík (C), Štohanzl, Pajer – Síla, Matějček, Ouřada.

VHK ROBE Vsetín: D. Sachr (A. Beran) – Jerofejevs, Ondračka, Smetana, Š. Jenáček, J. Říha, Hryciow, J. Jenáček – Jonák (C), Pšurný, Rob – Hořanský, Gago, D. Březina – Berger, R. Vlach, A. Zeman – R. Půček, Kucharczyk (A), Klímek.