Svěřenci Romana Stantiena se na ledě Havířova dostali do vedení, ještě v první třetině za domácí srovnal Dostálek. Valachům náskok ve druhé části zápasu vrátil Berger, zkraje třetí třetiny se podruhé v duelu prosadil Indrák.

Domácím už moc času nezbývalo, v čase 57:31 se rozhodli pro hru v šesti. Vsetín nakonec odkyté branky využil čtvrtou trefou v utkání, o kterou se však postaral nejméně pravděpodobný muž na ledě – gólman Valachů Jakub Málek, který se trefil přes celé hřiště.

Chance liga, 13. kolo

AZ Heimstaden Havířov – VHK ROBE Vsetín 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 13. Dostálek (Korím) – 7. M. Indrák (A. Zeman, Buchta), 27. Berger (Hořanský, Gago), 41. M. Indrák (Rob), 59. J. Málek

AZ Heimstaden Havířov: Štipčák (Fučík) – M. Hlaváč, Chroboček, Mrowiec, Valenta, T. Pastor, Korím, Groch – L. Bednář, Pechanec, J. Doktor (A) – Š. Kratochvil, Hudeček (A), Dostálek – Maruna (C), Paś, Severa – M. Hrubec, Stuchlík, Mrva.

VHK ROBE Vsetín: J. Málek (Gába) – Jerofejevs, Buchta, Smetana, Ondračka, Štach (A), Hryciow, J. Jenáček – Rob, Jonák (C), M. Indrák – A. Zeman, R. Vlach, D. Březina – Klímek, Kucharczyk (A), R. Půček – Gago, Berger, Hořanský.

Rozhodčí: Ondráček, Pilný – Hanzlík, Gančarčík