Premiéru v dresu vsetínského týmu si odbyl host ze Sokolova Adam Beran, první formace znovu nabídla útočné trio Jonák, Pšurný, Rob. Roli sedmého obránce vykonával Šimon Jenáček.

Do vedení se jako první dostali domácí hokejisté, kteří se v desáté minutě radovali z trefy Tepera. Odpověď na sebe nechala čekat do patnácté minuty, kdy vyrovnal Zeman. Valachy navíc ve 23. minutě do vedení poslal lotyšský bek Jerofejevs.

Vánoční pohár – soutěž v lezení.
Hurá na stěnu. V lezení se utkali i žáci z Valašského Meziříčí

Další branky padly až ve třetím dějství. A všechny do sítě hostů. V 53. minutě nejprve vyrovnal Komorski, přesně o dvě a půl minuty později šli domácí do vedení díky trefě Peterka. Další úder za záda Berana zasadil Klimša. Všechny tři branky se udály v početní převaze Frýdku-Místku.

Valaši poslední duel kalendářního roku 2021 odehrají ve středu, od 17.30 hodin na Lapači přivítají Benátky nad Jizerou.

Chance liga, 31. kolo

HC Frýdek-Místek – VHK ROBE Vsetín 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 10. Teper (Křivohlávek, Zbořil), 53. Komorski (Teper, Svačina), 55. Peterek (D. Krenželok, David Bartoš), 56. Klimša (Komorski, Zbořil) – 15. A. Zeman (R. Vlach), 23. Jerofejevs (Berger, R. Vlach). Střely na branku: 30:32. Vyloučení: 2:4. Využití: 3:0. Rozhodčí: Cabák-Šudoma, Hanzlík-Blažek

HC Frýdek-Místek: Baroš (Foltán) – Zbořil, Teper, D. Krenželok, Matyáš, Ciura, J. Adámek – Svačina, David Bartoš, Martynek (C) – Lyszczarczyk, Komorski, Klimša (A) – Křivohlávek, Peterek, Ramik – Matiaško, Čmiel, Ján Blaško.

VHK ROBE Vsetín: A. Beran (D. Sachr) – Jerofejevs, Štach (A), Ondračka, Smetana, J. Říha, Hryciow, Š. Jenáček – Jonák (C), Pšurný, Rob – Gago, Pitule, D. Březina – Berger, R. Vlach, A. Zeman – Apolenář, Kucharczyk (A), Klímek.