„Od rána jsme se připravovali na to, že by zápas mohl mít takový průběh. Urputné obrany z obou stran, čekalo se na chybu. Až na závěr bylo celé utkání o málo šancích, které pochytali oba skvělí gólmani. Čekalo se, kdo dá gól,“ přiblížil průběh střetnutí Weintritt.

„Posledních deset minut jsme měli trošku víc a zaslouženě jsme skórovali. V závěru jsme to mohli v několika šancích ještě potvrdit, nicméně počítají se tři body. V pátek je budeme chtít potvrdit doma proti Pardubicím,“ přeje si lodivod valašské střídačky.

Luboš Rob mladší.
Rob si odskočil, bus odjel: Hvězda Vsetína líčí story z benzínky

Vsetínští hokejisté díky tříbodovému vítězství na ledě Zubrů udrželi druhou pozici, na vedoucí Porubu ztrácí 15 bodů. Na třetí Prostějov mají devítibodový náskok.Valachy do konce letošního kalendářního roku 2023 čeká poslední soutěžní duel, už v pátek od 17.30 hodin na domácím Lapači hostí rezervu Dynama Pardubic, která ve středu doma podlehla poslední Slavii 4:6.

Chance liga, 32. kolo

HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Branka a nahrávka: 56. Rob (Larsen).

Střely na branku: 24:31. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Rozhodčí: Horák, Rapák – Maštalíř, Vašíček.

HC ZUBR Přerov: Postava (Vojtek) – Kudělka (A), F. Němec, J. Adámek, Chroboček, Cubo, Krisl (C), Hanák – Březina, Pechanec, Ministr – T. Doležal (A), Hejcman, Jak. Svoboda – Goiš, Vlach, Indrák – Mácha, Nemec, Tomi.

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Pavlíček) – Larsen, Staněk, Smetana (A), Ďurkáč, Š. Jenáček, Hryciow, Kojo – Rob (A), Bērziņš, Jonák (C) – Klhůfek, Dědek, Holec – Jandus, Kern, Hořanský – Š. Bláha, Kratochvil, Kubiš.