Do restaurace Na Vyhlídce půjdou již tento čtvrtek 9. prosince v 19 hodin se svými fanoušky podiskutovat nejproduktivnější útočník Jan Matějný, obránce Přemysl Vašut a brankář Michal Krumpoch.

„Setkání hráčů s fanoušky u piva, které děláme v rámci konceptu Radegast fandí moravskému hokeji, doprovází výborná atmosféra. Fanoušci se navíc dozví spoustu zajímavých věcí, které se k nim obvykle jinak nedostanou,“ uvedl hlavní přínos setkání manažer značky Radegast Pavel Kmínek.

Každý fanoušek, který na setkání s hráči dorazí, získá zdarma speciální kartu s fotografií týmu a výčtem největších úspěchů. Tu si může nechat na místě podepsat. V jedné ze soutěží můžou přítomní vyhrávat zajímavé ceny. Fanoušci mohou také soutěžit o možnost usednout ke stolu s hráči, a to na stránkách www.radegast.cz/hokej.

Fanoušci valašskomeziříč­ských Bobrů se mohou těšit u stolu a u pivka na nejproduktivnějšího hráče Jana Matějného, kapitána týmu obránce Přemysla Vašuta a také na brankáře Michala Krumpocha. „Na setkání s našimi fanoušky se moc těšíme. Jejich podpora je pro nás velmi důležitá. Akce slibuje skvělý zážitek, a proto bych všechny naše příznivce rád pozval,“ poslal výzvu směrem k fanouškům meziříčských Bobrů Jan Matějný.

(spo, mha)