Zatímco pro Vsetín to bude poslední vystoupení před vánoční pauzou (svůj zápas úterního 26. kola s Břeclaví si předehráli v listopadu a doma prohráli 3:4 v prodloužení), Bobry pak ještě čeká v úterý výjezd do Blanska.

VSETÍN – TECHNIKA BLANSKO dnes od 17.30 hodin, předchozí vzájemné zápasy 3:2, 1:3

Hokejisté Vsetína v posledních třech utkáních dvakrát zvítězili, jediná porážka přišla ve středu na ledě Přerova (1:2).

V tabulce jsou žlutozelení zatím na šestém místě, ale zezadu se na ně tlačí Opava a v poslední době dobře hrající Břeclav, takže každý bod bude pro klidnější vánoční přestávku důležitý.

V dresu Vsetína by se stejně jako v Přerově měli objevit zlínští mladíci Ondráček, Finsterle a Bořuta. Otazník naopak visí nad trojicí zraněných (Mokrejš, Horák, Zavrtálek), kteří ve středu nehráli.

HODONÍN – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ dnes od 17.00 hodin předchozí vzájemné zápasy 4:2, 5:4

Hokejisté Valašského Meziříčí pojedou do Hodonína hájit svoji první příčku v tabulce, ve které vedou o tři body před Přerovem.

V zádech mají Bobři skvělé výsledky z posledních týdnů. Vyhráli posledních pět utkání v řadě a od konce října dokonce zvítězili ve dvanácti ze čtrnácti zápasů.

Naposledy si poradili Bobři ve středu večer na domácím ledě s Prostějovem (8:3).

„Jsme rádi, že jsme soupeře se spoustou zvučných jmen v sestavě porazili,“ pochvaloval si po utkání s Jestřáby kouč Valašského Meziříčí Roman Sedlák.

V utkání na ledě čtvrtého týmu tabulky chtějí Valaši zakončit rok dobře. „Domácím se v posledních zápasech daří, ale v obou letošních utkáních jsme je porazili, a tak se o to samé pokusíme opět,“ dodal kouč.

Kompletní program 25. kola: Vsetín – Technika Blansko, Hodonín – Valašské Meziříčí, Orlová – Frýdek-Místek, Uničov – Nový Jičín, Břeclav – Přerov, Prostějov – Opava.