Další přípravná utkáním na sebe nenechají dlouho čekat. Již tuto sobotu od 11 hodin můžete na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí shlédnout postupně boje přípravky a čtyrtých tříd Bobrů proti Jestřábům z Prostějova.

Utkání na ledě Trenčína se hrálo na třikrát patnáct minut čistého času, po dohodě se pak poslední část hrála na dvacet minut. První dvě třetiny utkání byli hosté trošku zaskočeni výškovou a trochu i herní převahou soupeře, který svůj tým poskládal téměř ze samých čtvrťáků. O přestávce před třetí třetinou však trenér Jaroslav Šilhán vyhecoval mužstvo a přesvědčili je, že bez ohledu na stav, který svítí na tabuli, je pro ně stav 0:0, a poslední třetinu se musí vyhrát. Tento dílčí cíl se nakonec malým Bobrům povedlo splnit. Po velmi bojovném výkonu vyhráli třetí část 3:2. Přestože na konci zápasu svítilo na tabuli konečné skóre 9:5 pro Trenčín, odcházeli Valaši určitě se vztyčenou hlavou.

Výsledek: Dukla Trenčín – HC Bobři Valašské Meziříčí 9:5 (3:1, 4:1. 2:3). Branky Val. Meziříčí: 14. Jiří Brodek (Tomáš Andris), 28. Jiří Brodek tr. střílení, 34. Šimon Kuchařík (Jiří Brodek), 35. Jiří Brodek, 44. Šimon Kuchařík tr. střílení. V brance družstva Valašského Meziříčí si zachytali Michal Postava a Evžen Oczadly každý polovinu zápasu.

Sestava HC Bobři Val. Meziříčí: Postava, Oczadly – Gorej, Andris, Stodůlka, Vanduch, Denk, Kelnar, Adámek, Mžik, Pernický, Kuchařík, Kubenka, Škrhla, Veselá, Brodek, Převor. Trenéři: Jaroslav Šilhán, Jiří Brodek st. Vedoucí mužstva: Michal Postava st.