Kemp odstartoval v neděli a trvá až do středy. „Je to sice pár dní, ale snažíme se celý kemp udělat hodně intenzivní,“ říká Michal Sivek.

Kromě tréninku na ledě tak během pobytu čeká na mladé hokejisty pestrý program. „Včera měli přednášku o sociálních sítích nebo o regeneraci a zdravé výživě. Dnes je čeká mentoring a mentální koučink. Nechybí ani tréninky mimo led s kondičním specialistou. Celý program je pestrý a dá se říct, že obsahuje vše, co by profesionální sportovec mohl požadovat,“ vysvětluje Sivek.

Roman Stantien (nalevo). Ilustrační foto.
Bývalý kouč Vsetína zná nové angažmá

Kromě hráčů z české ligy se kempu účastní také hokejisté působící v Americe, Finsku, Švédsku a v řadě dalších evropských zemí. Mají tak jedinečnou příležitost poměřit své síly a schopnosti s vrstevníky z jiných lig.

Hokejový kemp v Kapka resortu ve Lhotě u Vsetína:

Zdroj: Dominik Pohludka

Do Kapka resortu zavítala EHS Ice Farm Academy vůbec poprvé. „Podobné kempy organizujeme každoročně na začátku července. Hráči v tomto termínu totiž mívají volno před sezonou. Většinou měníme místa, kde kempy pořádáme. V Kapce jsme poprvé a jsme tady z toho nadšení,“ neskrývá Vladimír Vůjtek mladší

První ročník Traktoriády, závodu traktorů sériových značek i domácí výroby v několika kategoriích, proběhl první červencovou sobotu v areálu motokrosové trati v Brankách na Moravě.
Podívejte se: traktory a vraky aut burácely v Brankách

Podle jeho slov areál nemá v Česku obdoby. „Napadají mne snad jen Kravaře, jinak nic podobného není,“ pochvaluje si Vůjtek. „Myslím si, že tento resort je naprosto jedinečný. Splňuje opravdu vše, co člověk potřebuje k hokejovému kempu,“ dodává Michal Sivek.