Dvě hodiny po konci finále veřejně gratuloval Valachům k úspěšnému ovládnutí Chance ligy. Ke svému příspěvku přiložil i několik fotek z oslav.

„Chance liga je naše! Gratuluji našim hokejistům k dominantnímu výkonu v sérii se Zlínem. VHK ROBE Vsetín si zahraje o extraligu! V cestě bude stát Kladno,“ připomněl další účast Rytířů v setrvání o nejvyšší soutěž.

Pozápasové oslavy ovládnutí Chance ligy hokejisty Vsetína po čtvrtém finálovém skalpu Zlína (2:0). Valaši po vítězství 4:1 na zápasy nad Berany mohli slavnostně zvednout nad hlavy pohár pro vítěze druhé nejvyšší hokejové soutěže v Česku.
Vsetínské oslavy ovládnutí Chance ligy očima fotoreportéra Lukáše Kaboně

Čunek k tomu ještě položil dotaz.

„Chystáte se na stadion, nebo budete držet palce u televize?“

Pod příspěvkem 65letého politika se rozjela diskuze, do které se zapojil i bývalý hejtman Zlínského kraje. Řeč se stočila také na azyl Vsetína, k čemuž se v komentářích sám vyjádřil.

„Doposud to není rozhodnuté. Hrát budeme tam, kde dostaneme nejpříznivější podmínky. Osobně bych byl nejradši, kdyby zápasy mohly zůstat na Valašsku, to znamená ve Zlíně. Je to v dojezdové vzdálenosti a mohlo by se zápasů zúčastnit více našich fanoušků,“ vyjádřil Čunek své přání.

Podle posledních informací to vypadá, že Valaši najdou útočiště na brněnské Kometě. Rozhodnuto by mělo být v nejbližší době.