VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – PŘEROV 1:4 (0:0, 1:3, 0:1)

Bobrům se zatím v nové kalendářním roce vůbec nedaří. Sice porazili po nájezdech Prostějov, ale od té doby prohráli s Havířovem, v Opavě a také doma s Přerovem. Proti Hanákům sice šli Bobři do vedení gólem Davida Vargy z 22. minuty, ale pak přišel čas Přerova. Ještě do druhé pauzy dali hosté tři branky a zcela tak otočili průběh utkání. Zápas tak jen potvrdil, že Valachům se na Přerov vůbec nedaří. Letos s ním prohráli všechny čtyři utkání.

Branky a nahrávky: 22. D. Varga (Černý) – 28. Krajíček (Kotásek), 31. Hanák (Kotásek), 36. Hanák (Kotásek), 41. Hanák (Kolář, Kotásek).

UHERSKÉ HRADIŠTĚ- VSETÍN 4:3 (3:1, 0:0, 1:2)

I podruhé v sezoně dokázali hokejisté Uherského Hradiště na domácím ledě porazit v „malém derby“ Vsetín. Domácím se povedla první třetina, kterou vyhráli 3:1, jenže o svůj náskok přišli deset minut před koncem a začínalo se znovu. Když už to vypadalo, že k určení vítěze nebudou tři třetiny stačit, pouhých sedmdesát vteřin před třetí sirénou odmítl prodloužení domácí forvard Červenka, jenž svým druhým gólem v utkání rozhodl o vítězství Uherského Hradiště. Pro domácí celek má vítězství velkou váhu, protože se tím i nadále reálně drží v boji o play off.

Branky a nahrávky: 15. Červenka (Jedlička, Hrabec), 15. Sekerka (Matějka), 19. Matějka (Sekerka, Krystýnek), 59. Červenka – 11. Kubo (Zúbek), 51. Zúbek (Heš), 51. Vítek (Spitzer).

Další výsledky: Prostějov – Frýdek-Místek 6:4, Havířov – Karviná 2:5, Nový Jičín – Opava 2:3.