VSETÍN – HODONÍN 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)

Vsetín chtěl odčinit předchozí domácí porážku s Technikou Brno, ale i tentokrát doma znovu prohrál. Po dvou třetinách už to vypadalo s domácími špatně, když prohrávali 0:3. Pak snížili na 1:3 a v závěru dokonce zkoušeli dvě minuty před koncem power play, ale brzy inkasovali a bylo po zápase i po třech bodech. Konečnou podobu výsledku dali hosté pátým gólem těsně před sirénou. Vsetín tak ze tří domácích zápasů už dvakrát prohrál.

Branky a nahrávky: 54. Ševčík (L. Vrba) – 13. Pokorný (Jurásek, Peš), 15. Velechovský (Kučera), 31. Peš (Rybalkin), 59. Špok, 60. Jurásek (Špok). Vsetín: Hromada – Farda, Tichý, Vrba L., F. Vrba, Okuliar, Vodák, Báchor, Žák, Mikšovský, Vaněk, Ambruz, Kajaba, Ševčík, Daněk, O. Hruška, Podešva, Vítek, P. Hruška, Kubo, Štrbík.

OPAVA – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)

Hokejisté Valašského Meziříčí byli na ledě favorizované Opavy dlouho ve hře o body, ale nakonec na ně těsně nedosáhli.

Branky a nahrávky: 16. Herman (Měch), 22. Barinka, 35. Chalupa (Herman, Tichý) – 31. Martiník (D. Varga, Kubáč), 39. Kvapil (Mir. Varga, D. Varga). Val. Meziříčí: Slovák I – Ferenc, Hartmann, Heča, Kubáč, Tomiga, Zábojník, Kvapil, Martiník, Matušenko, Prycl, Randýsek, Slovák II., Stráněl, Vaněk, D. Varga, Mir. Varga, Mar. Varga.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Prostějov – Nový Jičín 4:2, Břeclav – Přerov 2:7, Technika Brno – Poruba 5:1, Orlová – Frýdek-Místek 2:8.

1. Prostějov 4 3 1 0 0 19:8 11
2. Technika Brno 4 3 1 0 0 18:10 11
3. Opava 4 3 0 0 1 12:7 9
4. Přerov 4 2 0 1 1 14:11 7
5. Frýdek-Místek 4 2 0 0 2 20:14 6
6. Poruba 4 2 0 0 2 13:14 6
7. Hodonín 4 2 0 0 2 11:13 6
8. Val. Meziříčí 4 1 0 1 2 12:15 4