VSETÍN – BLANSKO 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

Vsetínští si chtěli spravit chuť a udobřit fanoušky po předešlé domácí porážce s nováčkem Frýdkem-Místkem. I přes hodně nepovedený úvod se jim to povedlo. „Do druhé třetiny jsme udělali několik změn v sestavě a hra se zlepšila. Byl to takový klasický ubojovaný hokej,“ řekl kouč vítězů Viktor Hlobil.

Branky a nahrávky: 29. Zavrtálek (Ševčík, Mikeš), 35. Knebl (Ševčík, Šimek), 57. Ašer (Štraub, Ševčík) – 10. Fischer, 17. Hrůza (Látal). Rozhodčí: Kusý. Vyloučení: 8:8, navíc Benýšek (Technika) 10 minut OT. Využití: 0:1. Diváci: 1090. Vsetín: Plšek – Šimek, Trška, Bezouška, Matula, Zavrtálek, Pšeja – Mokrejš, Matějka, Tesařík, Ašer, Štraub, Korčák, Sakrajda, Ševčík, Knebl, Mikeš, Klabačka.

HODONÍN – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2:4 (0:3, 1:1, 1:0)

Bobři se vezou na vítězné vlně a také po třetím kole jsou stoprocentní. Klíčová pro úspěch Bobrů byla první třetina vyhraná v poměru 3:0.

Branky a nahrávky: 24. Komárek (Kuba), 55. Špok (Pokorný) – 1. Lhotský (Matějný, Dvořák P.), 13. Šebesta (Matějný), 14. Vaněček (Tatarčík), 38. Lhotský (Hruškovský) Rozhodčí: Dědek. Vyloučení: 3:4. Diváci: 1424. Val. Meziříčí: Krumpoch – O. Dvořák, Hruškovský, Růčka, Mlynář, Vnenk, Vašut – Bokroš, Brunec, Dědek – P. Dvořák, Lhotský, Martějný, Sochorek, Šebesta, D. Varga, Tatarčík, Vaněček, M. Varga, Mikel.

Další výsledky: Orlová ­ Frýdek-Místek 4:2, Uničov ­ Nový Jičín 3:7, Břeclav ­ Přerov 3:1, Prostějov ­ Opava 3:4