K bronzovým medailím byly velmi blízko, když v sérii o třetí místo vedly po domácím vítězství 6:5 1:0 na zápasy. Další dva duely v Litvínově však Valašky o uplynulém víkendu prohrály a celou sérii o bronz tak získaly v poměru 2:1 na zápasy hokejistky Litvínova.

LITVÍNOV – VSETÍN 7:4 (2:2, 3:2, 2:0) Stav série 1:1

Vsetínská děvčata začala sobotní druhé utkání skvěle, v úvodní části vedla 1:0 a pak ještě i 2:1, ale bohužel se tento zápas proměnil v show jedné dívky. Litvínovská Chmelová dala v první části oba góly svého týmu. Ve druhé dvacetiminutovce začal lépe Litvínov, ale Vsetíňanky dokázaly srovnat jak na 3:3, tak na 4:4. Zlom zápasu začal 8 sekund před druhou sirénou, kdy Chmelová obrala vsetínskou hráčku o kotouč a suverénně skórovala na 5:4. Ve třetí třetině šel Litvínov do vedení 6:4 a při vsetínské power play dokonala své představení Chmelová svým čtvrtým gólem v utkání.

Branky a asistence Vsetína: Svobodová (Povýšilová), Baslová (Svobodová), Mazánková (Vojtěchová, Baslová), Baslová (Svobodová). Sestava Vsetína: Horáková (Martincová) – Špoková, Kovářová – Vojtěchová, Duroňová – Baslová, Povýšilová, Svobodová – Veliká, Mazánková, Vávrová – Jasenská, Potěšilová, Hadašová.

LITVÍNOV – VSETÍN 6:3 (3:1, 0:1, 3:1) Konečný stav série: 2:1

V neděli začal lépe Litvínov, první branku dal dokonce při přesilové hře Vsetína. Na tuto branku ještě vsetínské dívky odpověděly vyrovnáním Povýšilové, ale do šaten se šlo za stavu 3:1 pro Litvínov. Druhá třetina byla ze strany vsetínských dívek to nejlepší, co za víkend v Litvínově předvedly. Vsetínských děvčat byl v této části skutečně plný led, a je velká škoda, že se ze spousty šancí ujala jen jediná střela Veliké. Ve třetí části vsetínské dívky pokračovaly ve skvělém výkonu, ale tento zápas rozhodla hloupá branka po odraženém puku od zadního mantinelu. Vsetínská děvčata už nedokázala při hře na dvě pětky najít více sil na obrat v zápase, zaznamenala pouze čestný úspěch v podobě branky Mazánkové. I tak patří děvčatům velký dík, za výkony a předváděnou hru v průběhu celé sezony.

Branky a asistence Vsetína: Povýšilová, Veliká, Mazánková (Vávrová, Veliká). Sestava Vsetína: Horáková (Martincová) – Špoková, Kovářová, Vojtěchová, Duroňová – Baslová, Povýšilová, Svobodová – Veliká, Mazánková, Vávrová – Jasenská, Potěšilová, Hadašová.