Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hokejisté Vsetína s novým brankářem Pavelkou udolali Kadaň

S novou posilou do branky z Hradce Králové Jaroslavem Pavelkou udolali prvoligoví hokejisté Vsetína v 10. kole poslední Kadaň a podruhé vyhráli v soutěži za tři body.

8.10.2017

Hokejisté Vsetína. Ilustrační fotoFoto: Deník / Ostrčilík Daniel

VSETÍN – KADAŇ 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Když dal v první třetině Vsetín během minuty dvě branky, diváci na Lapači, kterých přišlo v tomto kolem zase ze všech zápasů nejvíce, netušili, že to byly poslední gólové radosti. Hosty držel výborný brankář Dvořák, který již do konce zápasu neinkasoval. A když se místy překonával také novic v domácí brance Pavelka, padla již jedna branka, kterou dal za hosty syn slavného otce z klanu Robů. Vsetín Kadaň přestřílel, ale musí být rád i za tak těsné vítězství.

„Pro nás jsou důležité tři body a doufám, že to našim klukům pomůže psychicky, ač si myslím, že v Prostějově jsme odehráli, co se týče hry, lepší utkání, nicméně jsme prohráli. I to si myslím, že dneska mělo trošku vliv na to, že kluci cítili, že potřebují vyhrát. Vstup do utkání byl výborný, ale celý zápas byl takový ubojovaný, nicméně jsme hlavně rádi za tři body a věřím, že nám to pomůže, abychom se odrazili k lepším výsledkům,“ zhodnotil utkání vsetínský trenér Jiří Dopita.

Branky a nahrávky: 4. Janáček (Pokorný), 5. Podešva (Vávra, Slováček) – 35. Rob. Rozhodčí: Obadal, Skopal – Bryška, Novák. Diváci: 2800. Vsetín: J. Pavelka – Ostrčil, Frolo, Janáček, Dundáček, D. Krenželok, Šenkeřík – Březina, Hruška, Markovič – Vávra, Podešva, Slováček – Jonák, Pokorný, Hořanský – Toman, Šilhavý, Vítek. Trenéři Dopita a Jenáček.

Kadaň: Tadeáš Dvořák – Trefný, Szathmáry, Kadeřávek, R. Černý, Cestr, Blaha – Krejčiřík, Hejcman, O. Procházka – Kůs, Rob, J. Havel – Hlava, Rindoš, Kohút – Ringler, Adámek, Tupý. Trenér Čelanský.

DALŠÍ VÝSLEDKY 10. kola: Havířov – Karlovy Vary 0:1 s. n., Třebíč – Prostějov 1:3, Přerov – Litoměřice 0:2, Ústí nad Labem – České Budějovice 2:0, Benátky nad Jizerou – Frýdek – Místek 2:3 p. p., Kladno – Slavia Praha 2:0.

8.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
Nikdo by nepodpořil menšinovou vládu ANO, pokud by v ní byl i nebyl Andrej Babiš.
51

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Hudebně divadelní představení na motivy novely Richarda Bacha Jonathan Livingston Racek se uskuteční v pátek 20. října v 19 hodin na jevištní scéně Za oponou.

Na scénu Za oponou míří Holanďané

Opraví vlhkem zničenou kotelnu Maměnky na Pustevnách

Vedení Valašského muzea v přírodě rozhodlo o opravě kotelny v hotelu Maměnka na Pustevnách. Na kotelně, která je částečně zapuštěná do svahu, se projevilo dlouhodobé působení vlhkosti.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Dlouhých pětašedesát let se čile zajímá o politické dění dnes už čtyřiasedmdesátiletý Jan Uherka z Uherského Brodu. V nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje ze čtrnácté pozice za ČSSD, přičemž je nejstarším kandidátem napříč všemi kandidátkami.

Vsetín odjel z lázeňského města s nulou na všech kontech

Žádný bod, žádná vstřelená branka, naopak v každé třetině jedna inkasovaná. Prvoligoví hokejisté Vsetína hráli s hlavním favoritem soutěže z Karlových Varů a podlehli mu o tři branky.