Chuť si mohou Valaši spravit hned o nadcházejícím víkendu, kdy v rámci 16. kola zajíždějí v sobotu do Studénky, kterou by v případě vítězství předstihli a dostali by se tak z poslední příčky tabulky. Na ostatní týmy už však Rožnov i Studénka ztrácejí výrazně.


KOPŘIVNICE – ROŽNOV P. R. 12:3 (2:1, 5:1, 5:1)


Utkání v Kopřivnici bylo po většinu hrací doby výrazně vyrovnanější, než ukazuje konečný a až příliš krutý výsledek. „Skoro celou první třetinu kluci vedli 1:0, ale na konci se domácí dvakrát trefili a otočili ve svůj prospěch. Ještě do poloviny bylo utkání celkem vyrovnané, měli jsme i dost šancí. Pak ale domácí využili našich hrubých chyb v obraně a udělali si rozhodující náskok,“ uvedl k utkání prezident rožnovského klubu Bohumil Zahradník.

„Postupem času se projevilo, že jsme k utkání přijeli jen se dvěma pětkami a síly s přibývajícím časem ubývaly. Domácí nastoupili se všemi zkušenými hráči, kteří dokázali všechny naše hrubky v defenzivě trestat a navíc z osmi přesilových her využili hned šest, což jim výrazně pomohlo,“ dodal Zahradník.

Branky Rožnova: Vaculín 2, Mikula.
Sestava Rožnova: Janků (31. Brandtner) - Šotek, Škapík, Ferenc, Jandík, - Mikula, Černý, Kuneta - Kroupa, Vaculín, Veselý – Fabián.
Další výsledky 15. kola: Frýdek-Místek – Krnov 6:3, Studénka – Horní Benešov 2:7.