V dalším kole se představí hokejisté Rožnova pod Radhoštěm už dnes večer na domácím stadionu. Od 18 hodin přivítají Nový Jičín B. Poslední utkání základní části pak hrají Rožnované v sobotu 12. února v Krnově.

HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – HC KARVINÁ 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)

Zápas, který by za jistých okolností mohl třeba i rozhodnout o čtvrtém místě, začali domácí hokejisté lépe. Dali první branku a po celý zápas byli mírně popředu. Velmi důležitý gól dal útočník Petr Tejkl na začátku třetí části, kdy zvyšoval na 3:1 pro Rožnov. Když pak přidal Jakub Martyčák branku na 4:1, bylo prakticky hotovo. Domácí hokejisté mohli být po utkání velmi spokojeni. „Vyhráli jsme zaslouženě. Kluci podali dobrý disciplinovaný výkon, výborně zachytal Urbánek,“ zhodnotil vítězný duel trenér Rožnova pod Radhoštěm Petr Tejkl starší.

Branky Rožnova: Tejkl 3, T. Martyčák, J. Martyčák. Rožnov p. R .: Urbánek – Madigár, Bambuch, Zimmer, Švrček, Fryšara – Tejkl, Dušek, Vyvíjal, Švajda, J. Martyčák, T. Martyčák, Koryčanský, Kitzberger, Holý. Trenéři: Petr Tejkl, Miroslav Martyčák.

HC HORNÍ BENEŠOV – HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 11:5 (5:0, 5:2, 1:3)

Začátek utkání měli hokejisté Rožnova pod Radhoštěm doslova tragický. Už po třech minutách prohrávali 0:3 (z toho dva góly v oslabení). Od toho se bohužel pro ně odvíjel i další celý zbytek zápasu. První třetina skončila z pohledu Rožnova 0:5. Ani za takového stavu Rožnované zápas nezabalili, ale vůbec se jim nedařilo v zakončování šancí, kterých si vytvořili dostatek. Ve druhé třetině to byl podobný gólový průvan kolem branky Rožnova a po čtyřiceti minutách vedli domácí už 10:2. V poslední části Valaši dokázali, že zápas neodevzdali úplně zadarmo. Vyhráli ji 3:1 a alespoň částečně tak výsledek posunuli do poměrně „normálního“ stavu.

Branky Rožnova: Tejkl, Zimmer, J. Martyčák, Dušek, Kantorek. Rožnov p. R.: Urbánek (Dohnálek) – Madigár, Bambuch, Zimmer, Švrček, Lyčka – Tejkl, Vyvíjal, Dušek, Kantorek, T. Martyčák, J. Martyčák, Holý. Trenéři: Petr Tejkl, Miroslav Martyčák.

1. HC Kopřivnice 22 17 0 0 5 105:64 51
2. TJ Horní Benešov 22 15 1 0 6 116:78 47 3. Hokejový klub Krnov 22 13 1 0 8 90:82 41
4. HC Nový Jičín B 22 10 0 0 12 77:84 30
5. SK Karviná 23 9 1 0 13 102:103 29
6. Rožnov p. R. 22 8 0 3 11 86:92 27
7. HC Studénka 23 3 0 0 20 56:129 9