Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Bobři překvapili Blansko

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, KROMĚŘÍŽ - Druholigoví hokejisté Valašského Meziříčí vyhráli ve včerejším 16. kole skupiny Východ na ledě Blanska, naopak Kroměříž v Karviné stejným poměrem neuspěla.

3.12.2007

Hokejisté Valašského MeziříčíFoto: DENÍK/Marek Havran

BLANSKO - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Bobři byli po celý čas ve vedení, třebaže Blansko dvakrát dokázalo snížit na rozdíl gólů. Hosté si však vítězství pohlídali

Branky a nahrávky: 29. Látal (Mifek), 45. Látal (Pazdera, Sedláček) - 11. Dvořák (Zavrtálek), 16. Grussmann, 44. Dvořák, 49. Tesařík.

KARVINÁ - KROMĚŘÍŽ 4:2 (1:2, 0:0, 3:0)

Více než dvě třetiny byli Hanáci lepším týmem a udržovali si vedení. Zlom však přišel ve 47. minutě, kdy vyrovnal svou druhou trefou Opravil, a o dvě minuty dal rozdílový gól Suszka. Závěrečnou snahu Kroměříže při hře bez brankáře domácí potrestali čtvrtým gólem.

Branky a nahrávky: 18. Opravil (Hublík), 47. Opravil (Zakuťanský), 49. Suszka (Novák), 60. Sabela (Fendek) -15. Bahula (Šimek), 16. Rak.

Další výsledky: Uničov - Nový Jičín 0:4 (0:0, 0:2, 0:2), Hodonín -Přerov 3:2 (1:0, 2:0, 0:2), Opava -Šternberk 2:4 (0:2, 2:1, 0:1), Technika Brno - Orlová 3:3 (1:0, 2:0, 0:3).

3.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
Nikdo by nepodpořil menšinovou vládu ANO, pokud by v ní byl i nebyl Andrej Babiš.
51

V superdebatě rezonovala otázka referenda. Není to zlaté tele, upozornil Bartoš

Hudebně divadelní představení na motivy novely Richarda Bacha Jonathan Livingston Racek se uskuteční v pátek 20. října v 19 hodin na jevištní scéně Za oponou.

Na scénu Za oponou míří Holanďané

Opraví vlhkem zničenou kotelnu Maměnky na Pustevnách

Vedení Valašského muzea v přírodě rozhodlo o opravě kotelny v hotelu Maměnka na Pustevnách. Na kotelně, která je částečně zapuštěná do svahu, se projevilo dlouhodobé působení vlhkosti.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Dlouhých pětašedesát let se čile zajímá o politické dění dnes už čtyřiasedmdesátiletý Jan Uherka z Uherského Brodu. V nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky kandiduje ze čtrnácté pozice za ČSSD, přičemž je nejstarším kandidátem napříč všemi kandidátkami.

Vsetín odjel z lázeňského města s nulou na všech kontech

Žádný bod, žádná vstřelená branka, naopak v každé třetině jedna inkasovaná. Prvoligoví hokejisté Vsetína hráli s hlavním favoritem soutěže z Karlových Varů a podlehli mu o tři branky.